Jamie‘is Foxxas jungiasi prie Edgaro Wrighto filmo „Jaunojo vairuotojo“

Jamie‘is Foxxas jungiasi prie Edgaro Wrighto filmo „Jaunojo vairuotojo“

Gerai žinomas britų režisierius Edgaras Wrightas pamažu renka aktorius savo naujajam, originaliam filmui „Jaunasis vairuotojas“ (angl. „Baby Driver“). Panašu, kad dabar į kolektyvą buvo įtrauktas ir aktorius, ir Oskaro laureatas Jamie‘is Foxxas, praneša „Deadline“.

Anksčiau „Jaunasis vairuotojas“ buvo apibūdintas kaip E. Wrighto miuziklo variantas ir pasakos apie nebylį pabėgimų vairuotoją, kuris savo vairavimo sugebėjimus gerokai pagerina grojant tinkamai muzikai. Prie filmo anksčiau buvo prisijungęs Anselis Elgortas, kuris ir suvaidins pagrindinį vairuotojo vaidmenį. Su juo vaidins ir pagrindinį moterišką vaidmenį atliks „Pelenės“ (angl. „Cinderella“) žvaigždė Lily James. Tuo tarpu J. Foxxas suvaidins nusikaltėlių bosą, kuris privers A. Elgorto veikėją dirbti jam.

E. Wrightas dabar yra laikomas vienu geriausių pasaulio režisieriumi, sugebančiu tiesiog nepriekaištingai sukurti savo filmus. Jis visuomet prižiūri filmo kūrimą, dažniausiai pats rašydamas scenarijų ir režisuodamas filmą, taip pat užsiima montažu ir muzikos atranka. Na, o kaip ir apibūdinama, šiame filme muzika tikrai turės daug reikšmės. Jei kas yra matę „Kietą farą“ (angl. „Hot Fuzz“) ir jame buvusią automobilių gaudynių sceną, gali tik įsivaizduot, kaip viskas bus, kai tik apie tai ir bus filmas. Visi be galo laukė E. Wrighto darbo komiksų visatoje, tačiau jis galiausiai pasitraukė iš „Skruzdėliuko“ (angl. „Ant-man“) kūrimo ir tai nuvylė labai daug gerbėjų. Kaip teigiama oficialiose versijose, režisierius pasitraukė dėl kūrybinių nesutarimų, tačiau neoficialiai puse lūpų šnabždama, jog režisierius tiesiog nepasidavė studijos spaudimui perrašinėti scenarijų, priartinant jį prie „Keršytojų“ visatos.

Pats J. Foxxas pastaruoju metu tikrai neapsistoja ties vieno tipo vaidmeniu. Jis vaidino didelio biudžeto komiksų ekranizacijoje „Nepaprastas Žmogus-voras 2“ (angl. „The Amazing Spider-man 2“), šeimyniniame filme „Enė“ (angl. „Annie“), komedijose „Kaip atsikratyti boso?“ (angl. „Horrible Bosses“), o kartu ir veiksmo filme „Baltųjų rūmų šturmas“ (angl. „White House Down“). Dabar aktorius grįžta prie „Ištrūkusio Džango“ (angl. „Django Unchained“) stiliaus darbo, kai jis vaidins vienetinius ir tikrai įsimenamus filmus kuriančio režisieriaus juostoje.

„Jaunasis vairuotojas“ kino teatrus pasieks 2017 metų kovo 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles