Gerardas Butleris vaidins nuožmų galvų medžiotoją

Gerardas Butleris vaidins nuožmų galvų medžiotoją

Prasidedantis Toronto festivalis atneša ir žinias apie naujų filmų kūrimą. Vienu jų tapo grėsmingu pavadinimu pasižyminti juosta „Skambina galvų medžiotojas“ (angl. „The Headhunter‘s Calling“).

Paties filmo siužetas, tiesa, veikiausiai nebus toks efektingas kaip žada jo pavadinimas. Jame bus pasakojama žmogiškųjų išteklių specialisto Deino Dženseno istorija. Nuožmus profesionalas, pasižymintis išskirtiniais gebėjimais rasti itin talentingus naujus darbuotojus, ruošiasi perimti kompanijos, kuriai šiuo metu dirba, vadovavimą, tačiau jo gyvenimą pakeičia sunkia liga susergantis dešimtmetis jo sūnus.

Vadinamąjį galvų medžiotoją filme įkūnys Gerardas Butleris. Škotų aktorius yra labiausiai pasižymėjęs kaip veiksmo filmų atstovas, pasirodęs tokiose juostose kaip „300“, „Olimpo apgultis“ (angl. „Olympus Has Fallen“) bei „Įstatymus gerbiantis pilietis“ (angl. „Law Abiding Citizen“). Jis taip pat yra pasirodęs keliose romantinėse komedijose, tačiau šis filmas veikiausiai bus ramiausia G. Butlerio karjeros rolė.

Filmą režisuos Markas Williamsas, kuriam tai bus režisūrinis debiutas. Scenarijų jau parašė Billas Dubuque. Jis yra prisidėjęs prie tokių filmų kaip „Teisėjas“ (angl. „The Judge“) ir kitų metų filmo „Buhalteris“ (angl. „The Accountant“) scenarijų. Jis taip pat rašo filmą „Rimtas reikalas“ (angl. „The Real Deal“), kuriame turėtų vaidinti Chrisas Prattas.

„Skambina galvų medžiotojas“ kino teatruose pasirodys kitų metų pabaigoje. Juosta pradedama filmuoti jau spalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles