„Disney“ kompanijos nepaveikė gerbėjų peticijos – režisierius Jamesas Gunnas nebus priimtas atgal

„Disney“ kompanijos nepaveikė gerbėjų peticijos – režisierius Jamesas Gunnas nebus priimtas atgal

Praėjo net kelios įtemptos savaitės po to, kai „Disney“ atleido „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“)  režisierių Jamesą Gunną. Per šį laiką buvo parengta daug peticijų, o jas pasirašė daugiau nei 300 tūkstančių asmenų. Visa „Galaktikos sergėtojų“ filmavimo komanda išleido savo bendrus pareiškimus, kurie skelbia, kad palaiko jau atleistą režisierių. Jau kurį laiką sklido kalbos, kad „Disney“ ėmė svarstyti savo skubotą sprendimą, tačiau naujausias pranešimas atskleidžia visai ką kita, nei tikėjosi režisieriaus gerbėjai.

Artimi „Disney“ kompanijai ir nagrinėtai situacijai šaltiniai teigė, kad „Disney“ neketina samdyti J. Gunno trečiajai „Galaktikos sergėtojų“ daliai. Pasirodo, kad užgaulūs pranešimai režisieriaus „Twitter“ paskyroje buvo „per daug“ labiau į šeimą orientuotai studijai. Taip pat, „Disney“ tvirtina, kad jie niekada nežinojo apie senus J. Gunno pranešimus jo „Twitteryje“, kol visai neseniai jie buvo išviešinti. Tiek „Disney“, tiek „Marvel“ tokius nederamus režisieriaus juokelius apie pedofiliją ir prievartą laiko nepriimtinais ir tai peržengia bet kokias „Disney“ kompanijos, kaip skirtos šeimai, ribas. Kaip pramogų žurnalui „Variety“ komentavo artimas „Disney“ kompanijos šaltinis, manoma, kad režisieriaus grąžinimas prasilenktų su kompanijos vertybėmis: „Nemanau, kad „Disney“ dar jį samdys. Tie įrašai buvo siaubingi, o „Disney“ turi visiškai skirtingus standartus nei kitos studijos.“ Tačiau vis dar išlieka spėliojančių, kad „Disney“ gali persigalvoti ir grąžinti J. Gunną trečiajai daliai, kadangi bent jau kol kas studija neskuba ieškoti kito režisieriaus. Sprendimą dėl režisieriaus atleidimo priėmė „Disney Studios“ vyriausiasis Alanas Hornas ir kompanijos generalinis direktorius Bobas Igeris, kurie ir dabar laikosi savo nuomonės.

Buvo pranešta, kad kol kas studija net neieško naujo režisieriaus. „Galaktikos sergėtojai 3“ dar neturi oficialios išleidimo datos, tačiau tikimasi šio filmo sulaukti jau 2020 m. Filmavimai turėtų prasidėti 2019 m. pradžioje, tačiau dar lieka neaišku, ar „Disney“ bei „Marvel“ vis dar laikysis šio grafiko. Buvo gandų, kad Jonas Favreau, Taika Waititi arba broliai Anthony‘is ir Josephas Russo imsis projekto, tačiau šaltinio teigimu, šie kine dirbantys žmonės šiuo metu prioritetu laiko visai kitus savo projektus.

Panaši socialinių tinklų „bėdelė“ J. Gunną ištinka jau nebe pirmą kartą. Dar 2012 m. režisierius viešai atsiprašinėjo dėl savo 2011 m. rašyto tinklaraščio pavadinimu „50 superherojų, su kuriais labiausiai norėtum permiegoti“. Šiame tinklaraštyje komiksų veikėją Batgirl, kuri yra paauglė motina, režisierius įvardija kaip lengvai prieinamą, apie Geležinį žmogų, visiems geriau žinomą kaip Iron Maną, režisierius rašė, kad šis lengvai galėtų lesbietę Batwoman paversti heteroseksualia. Kaip ir daugumoje situacijų, taip ir šioje – visada yra dvi pusės ir akivaizdu, kad J. Gunnas savo pusėje turi daugybę palaikančiųjų. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, nepanašu, jog šis palaikymas padės režisieriui grįžti į „Disney“ ir režisuoti filmą „Galaktikos sergėtojai 3“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles