Michael‘as Bay‘us ir „Paramount“ kurs siaubo filmą

Michael‘as Bay‘us ir „Paramount“ kurs siaubo filmą

Dauguma yra girdėję apie režisierių Michael‘ą Bay‘ų. Jis vienas komerciškai sėkmingiausių režisierių ir prodiuserių, geriausiai žinomas dėl „Transformerių“ filmų serijos. Taip pat režisavo ir tokius kino gerai žinomus filmus kaip „Armagedonas“ bei „Perl Harboras“. Jo filmai išsiskiria dideliu biudžetu, greitai besikeičiančiomis scenomis, begale specialiųjų efektų ir aišku, sprogimais. Internete neretai galima užtikti  juokelių: „jei filme daug sprogimų, iš karto aišku, kas režisierius“ arba parodomas sprogimas, ir po jo seka užrašas – „spėk režisierių“. Tačiau šį kartą Michael‘as Bay‘us grįžta su visai kitokiu filmu. Jis bus vienas iš siaubo filmo „Susipažinkite, Džimis“ (angl. „Meet Jimmy“) prodiuserių.

Kino kompanija „Paramount“ įsigijo trumpo to paties pavadinimo olandų filmo teises ir dabar kurs pilnametražį filmą. Originalų sukūrė olandų režisierius Davidas-Janas Bronsgeestas bei scenaristas Timas Koomenas. Jų juosta jau dabar lyginama su „Skambučiu“ (angl. „The Ring“) bei „Košmaru Guobų gatvėje“ (angl. „A Nightmare on Elm Street“).

Tai istorija apie garso laidą (angl. podcast), kurios klausantiems nutinka siaubingi dalykai. Mergina klausosi įrašo, kuriame pasakojama apie serijinį žudiką, vardu Džimis. Laikui bėgant mergina ima jausti, jog žudikas, apie kurį pasakojama, žino, jog ji klausosi šio įrašo. Atrodo, kad jis merginą stebi ir netgi sugeba paveikti aplinką. Tokia yra originali istorija. Naujam filmui scenarijus bus kuriamas iš naujo.

Tai ne pirmas atvejis, kai trumpos siaubo istorijos tampa pilnametražiais filmais, pavyzdžiui „Babadukas“ (angl. „The Babadook“), „Okulus“ (angl. „Oculus“), „Neišjunk šviesos“ (angl. „Lights Out“). Susivienijus tokioms kompanijoms kaip „Paramount“ bei Michael‘o Bay‘iaus „Platinum Dunes“ galime sulaukti ir visos filmų  serijos.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles