Serialo „Viceprezidentė“ kūrėjas imasi politinės satyros apie Staliną

Serialo „Viceprezidentė“ kūrėjas imasi politinės satyros apie Staliną

Subtilių komedijų asas ir Oskaro nominantas Armando Iannucci, daugiausiai dirbantis su televiziniais projektais, galiausiai gavo pasiūlymą režisuoti pilno metro juostą. Po keturių sezonų kuriant labai gerai vertinamą serialą „Viceprezidentė“ (angl. „Veep“), kino ir televizijos serialų kūrėjas imasi kurti scenarijų ir režisuoti dar vieną jam artimo žanro atstovą – politinę satyrą „Stalino mirtis“ (angl. „The Death of Stalin“).

Filmas bus kuriamas pagal tokio paties pavadinimo Fabieno Nury‘io grafinį romaną. Filmo veiksmas suksis apie 1953 metus, paskutiniąsias Sovietų sąjungos diktatoriaus dienas ir visą režimą ištikusį chaosą po Stalino mirties.

„Stalino mirtis“ yra puikiai A. Iannucciui tinkantis projektas, nes pastangų reikės kur kas mažiau, keliaujant iš vieno to paties žanro projekto į kitą. Režisierius taip pat yra kūręs „Alano Patridžo“ (angl. „Alan Patridge“) filmus, kuriuose vaidino Steve‘as Cooganas.

Naująjį filmą prodiusuos prancūzai Nicolas Duvalis, Laurentas Zeitounas ir Yannas Zenou, prižiūrėję „Neliečiamuosius“ (angl. „The Intouchables“), kurie dirbs per Paryžiuje įsikūrusią savo kompaniją „Quad films“. Tai bus pirmasis anglakalbis projektas šiems prodiuseriams.

Apie vaidmenis kol kas dar nekalbambas, bet „Stalino mirtis“ bus pradėta filmuot 2016 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles