Charlie‘is Hunnamas suvadins pagrindinį vaidmenį „Drugelio“ perdirbinyje

Charlie‘is Hunnamas suvadins pagrindinį vaidmenį „Drugelio“ perdirbinyje

Serialo „Anarchijos vaikai“ (angl. „Sons of Anarchy“) žvaigždė, britų aktorius Charlie‘is Hunnamas suvaidins kultinio 1973 metų filmo „Drugelis“ (angl. „Papillon“) perdirbinyje, kurį režisuos danų kino kūrėjas Michaelas Noeris.

Britų aktoriui į pagalbą ateis ne ką mažiau žinomas aktorius, serialo „Ponas Robotas“ (angl. „Mr. Robot“) pagrindinio protagonisto atlikėjas, Rami Malekas. Būsimai juostai scenarijų parašys 2013 metų kriminalinio trilerio „Kaliniai“ (angl. „Prisoners“) scenaristas Aaronas Guzikowskis.

Originalusis 1973 metų filmas, kuris tapo žinomo nusikaltėlio Henrio Arrere‘o memuarų ekranizacija, pasakoja apie genialų seifų vagį, kuris patekęs į griežto rėžimo kalėjimą, bando iš jo kelis kartus pasprukti. Galiausiai, pagautas ir iki gyvos galvos kalėti nuteistas, Henris išsiunčiamas į Velnio salą. Apsupta Ramiojo vandenyno sala iš kurios dar niekas nepabėgo tampa dar vienu Henrio iššūkių.

Pagrindinius vaidmenis originaliame filme atliko kultiniai aktoriai – Steve‘as McQueenas ir Dustinas Hoffmanas. Būtent juos ir suvaidins perdirbinyje Ch. Hunnamas ir Remi Malekas.

Kada filmas atkeliaus į kino ekranus, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles