„Savižudžių būrio“ filmavimas virto į studijos „Warner Bros.“ dramą

„Savižudžių būrio“ filmavimas virto į studijos „Warner Bros.“ dramą

Filmo „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) filmavimo procesas buvo toks draminis ir nervingas, jog apie jį galima būtų sukurti atskirą filmą. Apie tai portalui „The Hollywood Reporter“ pranešė anoniminiai studijos „Warner Bros.“ šaltiniai.

Kaip teigia vienas iš anoniminių šaltinių, paniką sukėlė sutrikusi studijos „Warner Bros. vadovybė dėl neigiamų filmo „Betmenas prieš Supermeną“ (angl. „Batman V Superman“) kino kritikų ir žiūrovų atsiliepimų. „Kevinas (studijos „Warner Bros.“ vadovas), buvo tiesiog pasiutęs nuo to, kokį nuostolį patyrė prekinis „DC“ komiksų ženklas“, – teigia anonimas

Dėl tokio studijos vadovo elgesio ir reakcijos į neigiamas recenzijas, pasiruošimas „Savižudžių būrio“ filmavimui vyko įtemptai ir nervingai. Studijos vadovybę dar nenudžiugino ir režisieriaus Davido Ayerio filmo variantas, kurio atmosfera kardinaliai skyrėsi nuo 2015 metais pristatyto pirmojo anonso. Buvo nuspręsta sumontuoti dar vieną versiją, kuri savo turiniu buvo lengvesnė ir labiau priimtinesnė masiniam žiūrovui.

Po dviejų versijų pristatymo, filmas buvo parodytas specialiosioms fokuso grupėmis, kurios palankiai įvertino antrąjį, lengvesnį filmo variantą. Tačiau, dėl perfilmavimo ir naujų scenų, filmo biudžetas išaugo nuo 175 milijonų dolerių iki 250 milijonų. Pasak anoniminių informatorių, studijai reikia užsidirbti apie 750-800 mln. dolerių, kad filmas atpirktų savo produkcijos ir reklamos išlaidas.

Filmas viso pasaulio kino teatruose pasirodys jau šį savaitgalį. Iš jo tikimasi 300 milijonų dolerių starto.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles