„DC“ komiksų gerbėjai pareikalavo uždaryti kino kritikų puslapį „RottenTomatoes“

„DC“ komiksų gerbėjai pareikalavo uždaryti kino kritikų puslapį „RottenTomatoes“

Internetas pagimdė naują peticiją: uždaryti kino kritikų portalą „RottenTomatoes“, dėl to, jog kino kritikai rašo neigiamas recenzijas „DC“ komiksais paremtiems filmams. Apie tai praneša portalas „Collider“.

Priežastimi tapo prieš keletą dienų pasirodžiusios filmo „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) recenzijos, kurių bendras vidurkis šiuo metu siekia 35% iš 100. Tai reiškia, jog filmas gavo net 65%neigiamų atsiliepimų.

„Mes reikalaujame uždaryti šį tinklapį, nes kritikai visuomet rašo neigiamus atiliepimus apie „DC“ komiksų ekranizacijas, o tiksliau: 1. „Betmenas prieš Supermeną“ (angl. „Batman V Superman“; 2. „Savižudžių būrys“. Tokie įvertinimai labai veikia eilinių žmonių nuomonę, nors filmai iš tiesų yra geri.“, – pasisakė peticijos autorius

Tai jau nebe pirmas kartas, kai vyksta „DC“ komiksų gerbėjų kova su kritikais ir portalu „RottenTomatoes“. Dėl įniršusių gerbėjų, 2012 metais buvo uždaryti visi komentarai Christopherio Nolano filmui „Tamsos riterio sugrįžimas“ (angl. „The Dark Knight Rises“). Gerbėjai žadėjo nužudyti tuos, kurie neigiamai atsilieps apie šį finalinį Betmeno trilogijos filmą.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Viktė / 2016 rugpjūčio 4

    Kažkoks talibanas – yra tik viena tiesa, o kitatikiai nusipelno mirties. Kaži, jei būtų atvirkščiai, ir kritikai savo recenzijose grasintų šaudyti visus, kuriems tokie filmai patinka.