Oficialiame filmo „Piktadarės istorija 2″ anonse atskleidžiamos naujos detalės

Dar anksčiau, gegužę, „Disney“ išleido pirmąjį būsimo „Piktadarės istorijos“ (angl. „Maleficent“) tęsinio,  kuriame vaidina aktorės Angelina Jolie ir Elle Fanning, anonsą. Šiandien kino kūrėjai pristato mums dar vieną, visiškai naują filmo „Piktadarės istorija 2“ (angl. „Maleficent: Mistress of Evil“) anonsą. Pirmasis anonsas, pasirodęs gegužę, tebuvo greitas prabėgimas pro tai, kas laukia filme, be jokio bendro istorijos vingio, o naujajame atskleidžiama kur kas daugiau filmo siužeto.

Ir kalbant būtent apie tęsinio siužetą, iš anonso panašu, kad nauji nuotykiai suksis apie E. Fanning įkūnytą princesę Aurorą, kuri susižada, o jos tikroji motina, karalienė Ingrida, kurią vaidina aktorė Michelle Pfeiffer, mėgina merginą perimti savo globon iš krikštamotės Maleficentės rankų. Kaip jau tikriausiai galite įsivaizduoti, toks karalienės siekis sužadina A. Jolie vaidinamos tituluotos raganos pyktį ir sukelia visą griaunantį ir riaumojantį kerštingą siautėjimą, kuris atsispindi įspūdingai atrodančiose veiksmo scenose. Taip pat panašu, kad filmo „Miegančioji gražuolė“ (angl. „Sleeping Beauty“) piktadarė prisijungs prie savo rūšies būtybių, kuriems vadovauja filmų „12 vergovės metų“ (angl. „12 Years a Slave“) ir „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“) aktorius Chiwetelas Ejioforas.

Naujasis filmas į didžiuosius kino ekranus sugrąžins filmų „Kapų plėšikė Lara Kroft: gyvybės lopšys“ (angl. „Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life“) ir „Ponas ir ponia Smitai“ (angl. „Mr. & Mrs. Smith“) aktorę A. Jolie į jos buvusį Maleficentės vaidmenį, kartu su filmų „Neoninis demonas“ (angl. „Neon Demon“) ir 2018 m. juostos „Paauglės dvasia“ (angl. „Teen Spirit“) aktore E. Fanning, kuri taip pat dar kartą įkūnys princesę Aurorą. Kaip jau buvo paminėta anksčiau, aktorė M. Pfeiffer prie šių aktorių prisijungs įkūnydama karalienė Ingridą, drauge su Harrisu Sickinsonu, vaidinančiu princą Filipą, Imelda Staunton, vaidinančią Laumę ir kitų aktorių.

Serialo „Markas Polas“ (angl. „Marco Polo“) ir filmo „Karibų piratai. Salazaro kerštas“ (angl. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“) režisierius Joachimas Rønningas perima antrosios filmo „Piktadarės istorija“ dalies kūrimą iš Roberto Strombergo. Filmo tęsinį J. Rønningas režisuos pagal Lindos Woolverton, Micaho Fitzermano-Blue ir Noah Harpsterio parašytą scenarijų, kuris, žinoma, sukurtas remiantis klasikine 1959 m. „Disney“ animacijos klasika „Miegančioji gražuolė“.

Be to, kad vaidina šiame filme, aktorė A. Jolie taip pat ir viena iš prodiuserių, drauge su Joe Rothu ir Duncanu Hendersonu. Kino teatruose filmas „Piktadarės istorija 2“ pasirodys šių metų spalio 18 d., Helovino sezono metu. Kviečiame susipažinti su naujausiu filmo anonsu ir kadrais iš jo:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles