„Fox“ studija planuoja Daktaro Lemties filmą

„Fox“ studija planuoja Daktaro Lemties filmą

Daktaras Lemtis (angl. Doctor Doom) yra vienas žymiausių blogiukų visoje komiksų istorijoje. Sukurtas 1962 metais, jis yra pagrindinis Fantastiškojo ketverto priešas, tačiau per visą istoriją jam teko kovoti prieš Keršytojus, Žmogų-vorą ir daugelį kitų „Marvel“ superherojų. Jis taip pat pasirodė keturiuose „Fantastiškojo ketverto“ filmuose. Visi jie buvo neigiamai įvertinti ir personažas iki dabar neturėjo savęs vertos adaptacijos, tačiau „Fox“ nori ištaisyti šią klaidą.

Būsimą filmą režisuos juostos „Legionas“ (angl. „Legion“) kūrėjas Noah‘as Hawley‘us. Interviu su „Observer“ jis kalbėjo apie personažą ir kodėl ankstesniuose filmuose jis buvo neveiksmingas: „Kalbant apie Daktarą Lemtį įdomu tai, kad jis yra rytų Europos šalies karalius, jo šalis yra gerai valdoma ir joje jis yra kaip dievas. Savo filme norėčiau užduoti klausimą kas iš tikro yra Daktaras Lemtis superherojus? Blogiukas? Ko jis nori iš tikrųjų?“

Filmas kol kas turi tik režisierių, tačiau vaidinti pagrindinį vaidmenį kalbinami aktoriai Dan‘as Stevens‘as ir Mads‘as Mikkelsen‘as. Režisierius taip pat minėjo, kad filmas judės į priekį labai negreitai, nes šiuo metu dar yra sprendžiamos visos detalės dėl  „Disney“ ir „Fox“ derybų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles