Harvey‘o Weinstein’o kompanija oficialiai paskelbė bankrotą

Harvey‘o Weinstein’o kompanija oficialiai paskelbė bankrotą

Harvey‘o Weinstein’o skandalas dėl seksualinio priekabiavimo buvo viena didžiausių istorijų pasaulyje 2017 metais. Iki dabar virš 80 moterų skundėsi dėl Weinstein’o elgesio ir #MeeToo judėjimas prieš seksualinį priekabiavimą ir priekabiautojų kaltinimas buvo pavadintas Weinstein’o efektu. „Weinstein Company“ bandė išsaugoti savo reputaciją atleisdami jį iš jo vardinės kompanijos, tačiau tai nepadėjo jų finansinei situacijai.

Kompaniją taip pat buvo bandoma parduoti įvairioms studijoms, tačiau niekas nesutiko pirkti dėl sugadintos reputacijos ir finansinių įsipareigojimų. Dabar po kelių mėnesių bandymų išsigelbėti „Weinstein Company“ oficialiai paskelbė bankrotą ir jos filmų katalogas dabar priklauso „Lantern Capital“- finansinei konsultacijos įmonei.

Įdomu tai, kad daugelis darbuotojų sutarčių nebuvo panaikintos, tai parodo, kad kompanija bandys sugrįžti, tik tikriausiai su nauju pavadinimu ir naujais pagrindiniais atstovais. Su kompanijos bankrotu taip pat padaugėjo ir paties Harvey‘o Weinstein’o problemų skaičius, nes, pasak darbuotojų, Weinstein’as priekabiavo ir prie jų. Kompanija vertė pasirašyti sutartis, kurios neleidžia atskleisti detalių apie priekabiavimą, tačiau dabar visos šios sutartys yra panaikintos. Galime tikėtis, kad dar daugiau moterų išdrįs paviešinti šio prodiuserio seksualinio priekabiavimo atvejus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles