Chris’as Evans’as paskelbė, koks „Marvel” filmas bus jam paskutinis

Chris’as Evans’as paskelbė, koks „Marvel” filmas bus jam paskutinis

Chris’as Evans’as yra vienas iš originalios „Marvel“ herojų trijulės aktorių. Kartu su Robert’u Downey’u Jaunesniuoju ir Chris’u Hemsworth’u jie yra vieninteliai aktoriai, vaidinę trijuose filmuose, kur jų personažai yra pagrindiniai veikėjai. Tačiau visi geri dalykai turi pabaigą ir interviu su „The New York Times“ aktorius atskleidė savo paskutinį „Marvel“ filmą.

„Mano kontraktas su „Marvel“ baigiasi po ketvirtosios „Keršytojų“ (angl. „Avengers 4“) dalies, tai bus mano paskutinis filmas. Norisi išlipti iš traukinio savo noru ir nelaukti kol kas nors išmes.“ Originalus aktoriaus kontraktas baigėsi po „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“), kuris yra dar tik pakeliui į kino teatrus, tačiau režisieriai įkalbino aktorių pasilikti dar vienam filmui, nes, pasak jų, Kapitono Amerikos vaidmuo bus labai svarbus ketvirtoje „Keršytojų“ dalyje.

Tai, kad C. Evansas nebevaidins Kapitono Amerikos, dar nereiškia mirties nuosprendžio pačiam personažui. Per visą komiksų istoriją Kapitono Amerikos uniformą nešiojo daugelis personažų, tarp jų ir jau filmuose egzistuojantys žiemos karys Bakis ir Sakalas. Personažo ateitis dar nėra aiški, tačiau bent jau žinome, kad mums liko tik keli filmai atsisveikinti su dabartiniu kapitonu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles