Oficialiai paskelbtas trečiasis „Krydo“ filmas

Oficialiai paskelbtas trečiasis „Krydo“ filmas

Geros naujienos „Rokio“ (angl. „Rocky“) filmų serijos fanams. „MGM“ studija oficialiai paskelbė šalutinio projekto „Krydas“ (angl. „Creed“) trečiąją dalį. Tai yra netikėta staigmena – nors antrasis filmas 2018-ais metais nepasiekė tokių aukštumų kaip pirmasis, susidomėjimas šiuo personažu vis dar yra stiprus, tačiau fanai ilgą laiką negavo jokių žinių apie Krydo sugrįžimą.

Siužeto rašymui paskirtas visiškai nežinomas Zachas Baylinas, pagal kurio pirmą parašytą scenarijų pojektas šiuo metu dar tik filmuojamas. Dramą „King Richard“ pagal jo scenarijų apie teniso legendas, kur pagrindinį vaidmenį atlieka Willas Smithas, planuojama išleisti tik šių metų lapkričio pabaigoje. Galima tik spėlioti, kuo šis scenarijus taip sužavėjo „MGM“ studiją, kad po pirmo bandymo Z. Baylinas iškart tapo atsakingas už naują sėkmingos filmų serijos dalį.

Už ankstesniuosius „Krydo“ filmus buvo atsakingi skirtingi režisieriai, kurie mažai tikėtina, kad sugrįš į trečiąją dalį. Tiesa, serijos prodiuseris anksčiau užsiminė apie galimybę, kad patį Adonį Krydą vaidinantis aktorius Michael B. Jordanas gali sėsti į režisieriaus kėdę. Tuo tarpu nėra jokių žinių apie Sylvesterio Stallones ikoniško Rokio sugrįžimą. Nors aktorius „oficialiai“ atsisveikino su šiuo veikėjų po antrojo „Krydo“, tai buvo prieš jam paskelbiant apie vis dar neatmestą naują šalutinį „Rokio“ projektą, kuriame senasis kovotojas apsiima treniruoti naują mokinį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles