Premjerinio savaitgalio metu „Greiti ir įsiutę 7“ ruošiasi įeiti į istoriją

Vienas laukiamiausių šių metų filmų „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Furious 7“) ruošiasi įeiti į istoriją.

Pasak ekspertų, vertinančių galimą filmo finansinę sėkmę, šį penktadienį pasaulinius kino teatrus pasieksianti juosta per premjerinį savaitgalį gali uždirbti įspūdingus 115 milijonų dolerių. Tai būtų pati didžiausia bet kokio filmo, pasirodžiusio balandžio mėnesį, premjera. Kol kas geriausiai balandį pasirodęs filmas yra 2014-ųjų „Kapitonas Amerika. Žiemos karys“ (angl. „Captain America: The Winter Soldier“), prieš metus per pirmąjį savaitgalį užsidirbęs 95 milijonus dolerių.

Juostą platinanti studija „Universal“ taip pat trykšta optimizmu. Įskaičiuojant ir IMAX kino teatrus, „Greiti ir įsiutę 7“ bus rodomas net 4003 kino teatruose. Tai yra neeilinius skaičius, sumušantis „Universal“ rekordą, kurį anksčiau buvo pasiekęs filmas „Bjaurusis Aš 2“ (angl. „Despicable Me 2“), rodytas 3953 kino teatruose.

Tiesa, visi šie skaičiai yra susiję su Šiaurės Amerika. Pasauliniu mastu prognozės yra dar įspūdingesnės – filmas bus rodomas daugiau nei dešimtyje tūkstančių kino teatrų ir rengiasi susižerti apie 250 milijonų dolerių, o didžiosios pasaulio rinkos, tokios kaip Rusija ar Kinija, filmo premjerą numato kur kas vėliau. Panašu, kad 250 milijonų dolerių kainavęs filmas jau pirmosiomis savaitėmis atpirks visas studijos išlaidas.

Paskutinį Paulo Walkerio filmą, solidžiai pagerbiantį patį aktorių, Lietuvos kino teatruose bus galima pamatyti jau nuo šio penktadienio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles