Bruce‘as Willisas rado sau du naujus projektus

Bruce‘as Willisas rado sau du naujus projektus

Veiksmo filmų legenda Bruce‘as Willisas, paskutiniais metais vis labiau liūdinantis savo pasirinkimais, pasirašė iš karto dviem kino projektams. Vasario mėnesį aktorius suvaidins sociopatą trileryje „Pažadinimas“ (angl. „Wake“) ir buvusį CŽV agentą veiksmo filme „Ištraukimas“ (angl. „Extraction“). Abu šių filmų kūrėjai ieškos užsienio distributorių greitai prasidėsiančiame Berlyno kino festivalyje.

„Ištraukimą“ prodiusuos George‘as Furla ir Randallas Emmettas, kurie jau bendradarbiavo su Bruce‘u Willisu prie 2015 metais pasirodančio veiksmo filmo „Princas“ (angl. „The Prince“) ir „Yda“ (angl. „Vice“). Yra tikimybė, jog „Ištraukimas“, kaip ir jau paminėti projektai, nepasieks kino teatrų. Bet, visgi, prodiuseriai nenuleidžia rankų ir tikisi, jog naujausio jų filmų lauks toks pats likimas ir sėkmė, kaip jų kitų filmų „Patruliai“ (angl. „End of Watch“), „2 Ginklai“ (angl. „2 Guns“), „Pabėgimo planas“ (angl. „The Escape Plan“) ir „Išlikęs gyvas“ (angl. „Lone Survivor“).

Juostą režisuos Stephenas C. Milleris, kurioje Bruce‘as Willisas įkūnys buvusį CŽV agentą, negalintį atsipeikėti ir pradėti normalaus gyvenimo po žmonos mirties. Filmo protagonisto sūnus žengė tėvo pėdomis ir irgi dirba CŽV agentu. Kartu su tėvu jis dirba prie slapto projekto „Kondoras“, susijusio su mirtinu ginklu, tačiau apie tai sužino teroristinė organizacija, kuri pagrobia B. Williso vaidinamą personažą. Jam į pagalbą ateina Garis, kuris supratęs, jog jo tėvas nesulauks pagalbos iš agentūros, bando šį incidentą išspręsti pats.

„Ištraukimo“ filmavimo darbai prasidės vasario 9 dieną Alabamoje ir tęsis kelias savaites.
Kitas projektas, sudominęs B. Willisą – trileris „Pažadinimas“ (angl. „Wake“), kurį ruošiasi režisuoti Johnas Pogue‘as, 2014 metais pasižymėjęs filmu „Nebylios dvasios“ (angl. „The Quiet Ones“). Kino kūrėjas parašė būsimai juostai scenarijų ir imsis jo prodiusavimo.

Bruce‘as filme „Pažadinimas“ suvaidins sociopatą, kuris atvažiuoja į savo brolio laidotuves pas gimines į jų vaikystės namus, esančius atokioje saloje. Tačiau, kai sala yra užgrobiama, jam teks suvaidinti kietą riešutėlį ir išgelbėti šeimą, kuri jo atsisakė labai seniai.

„Pažadinimas“ bus filmuojamas Klivlende nuo vasario 16 dienos. Filmo premjera numatyta rugsėjo mėnesį.
Šiais metais aktorius pasirodys dar ir Barry‘io Levinsono komedijoje „Rokas rytuose“ (angl. „Rock the Kasbah“) kartu su Billu Murray‘umi ir Zooey Deschanel. Taip pat aktoriaus planuose šeštasis „Kietas riešutėlis“ (angl. „Die Hardest“) ir trileris „Belaisvis“ (angl. „Captive“). Kada pasirodys šie filmai nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles