Prancūzai kurs filmą apie „Formulės – 1“ legendą Alainą Prostą

Prancūzai kurs filmą apie „Formulės – 1“ legendą Alainą Prostą

„Formulės -1“ pilotas legendinis prancūzų lenktynininkas Alainas Prostas sulauks biografinio filmo apie savo gyvenimą ir karjerą – kaip ir jo kolega austras Niki Lauda, kurio dramatiški gyvenimo įvykiai buvo prisiminti Rono Howardo režisuotoje juostoje „Lenktynės“ (angl. „Rush“, 2013 m.). Tik priešingai nei N. Laudai, kuris „Lenktynėse“ atsidūrė antrame plane, keturiskart „Formulės -1“ čempionui A. Prostui bus skiriamas visas filmo kūrėjų dėmesys.

Juostą kurs kino studijos „Labyrinthe Films“ ir „Mars Films“, „glaudžiai bendradarbiaudamos su tuo, kuris yra vadinamas Profesoriumi“, kaip teigiama išplatintame pareiškime. „Formulės – 1“ užkulisinių detalių nežinantiems priminsime, kad „Profesorius“ – tai A. Prosto pravardė, kurią jis gavo dėl to, kad visada labai kruopščiai apgalvodavo lenktynių taktiką ir priimdavo išmintingus sprendimus. Galbūt šis filmas prancūzų lenktynininkui taps proga kiek pataisyti savo įvaizdį, kadangi 2010 m. Asifo Kapadios režisuotame įspūdingame dokumentiniame filme „Senna“, skirtame amžinam Prosto varžovui tragiškai žuvusiam 1994 m. Imolos trasoje, prancūzas parodytas kaip blogiukas?

Jau žinoma, kas atliks pagrindinį vaidmenį. Patį A. Prostą būsimame filme įkūnys prancūzų aktorius Guillaume‘as Gouix, kurį buvo galima matyti tokiuose filmuose kaip „Prancūziškas tranzitas“ (pranc. „La French“, 2014 m.) ir „Anarchistai“ (pranc. „Les Anarchistes“, 2015 m.), Prancūzijos kino salėse visai netrukus pasirodys naujausias jo filmas „Plėšikai“ (pranc. „Braquers“), režisuotas Julien‘o Leclercq‘o. Panašu, kad aktoriui ir režisieriui patiko dirbti kartu, kadangi būtent J. Leclercq‘as yra kviečiamas režisuoti filmą apie A. Prostą. Ar juosta pateisins Prancūzijos, išugdžiusios tokius lenktynininkus kaip Sébastianas Loebas, Jacques‘as Laffite‘as, Henri Pescarolo, Sébastianas Ogier, Didier Pironi? Tą sužinosime jau kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles