Nicolas Sarkozy pataria nepraleisti progos pažiūrėti „Mustanges“

Nicolas Sarkozy pataria nepraleisti progos pažiūrėti „Mustanges“

Buvęs Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy nusprendė išnaudoti bendravimo su savo gerbėjais ir sekėjais teikiamus privalumus. Socialiniame tinkle „Facebook“ politikas dalyvavo klausimų – atsakymų sesijoje, po kurios užtikrino, kad „reguliariai“ tai pakartos. Tai buvo puiki proga Prancūzijos dešiniosios pakraipos politikos lyderiui pakalbėti apie viską ir apie nieką. Įskaitant ir kiną.

Taigi, buvęs Prancūzijos prezidentas atskleidė, kad jį labai paveikė bendras prancūzų, turkų ir vokiečių darbas „Mustangės“ (angl. „Mustang“), pelnęs 4 cezario apdovanojimus ir nominuotas Oskarui geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje. „Duosiu jums gerą patarimą: jokiu būdu nepraleiskite „Mustangių“, tai neeilinis jaunos turkų režisierės filmas. Tikrai nenusivilsite – tai yra vienas gražiausių filmų per paskutinį dešimtmetį“, užtikrino N. Sarkozy, visiškai sutikdamas su kino kritikų nuomone.

„Laba diena, pone Sarkozy. Norėjau paklausti, ar matėte filmą „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“)? Ir ką jūs manote apie Prancūzijos kino ateitį? Ačiū“ – tokį klausimą uždavė kitas internautas. Sinefilas politikas N. Sarkozy į tai atsakė: „Nemačiau šio filmo, nors esu Leonardo DiCaprio gerbėjas. Kalbant apie prancūzų kiną, mano manymu, kultūra yra atsakas į krizę. Esame didi kino šalis, ir esminis dalykas – būtent esminis – yra tai, kad tokia ir išliktume. Tai reikalauja investicijų į šį mūsų kultūrai gyvybiškai svarbų sektorių ir pagarbos kūrybinei nuosavybei. Šioje srityje niekada nesileisiu į kompromisus“.

Jei Lietuvos kino mėgėjai nuspręstų paklausyti N. Sarkozy patarimo ir pažiūrėti filmą „Mustangės“, tą bus galima padaryti per Vilniaus kino festivalį „Kino pavasaris“, vyksiantį kovo 31 – balandžio 14 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles