M. Night Shyamalanas atskleidžia savo naują filmą

M. Night Shyamalanas atskleidžia savo naują filmą

Netikėtų siužeto posūkių mėgėjas M. Night Shyamalanas pradėjo filmuoti naują savo juostą – siaubo trilerį, paprastai pavadintą „Old“ (liet. „Seni“). Nepaisant ribojančio karantino, režisierius jau pasidalijo intriguojančiu filmo plakatu bei nuotrauka iš atvirame ore esančios filmavimo aikštelės.

M. Night Shyamalanas, kuris yra ne tik šio filmo režisierius, bet ir scenarijaus autorius,  idėją filmui sėmėsi iš grafinės novelės „Smėlio pilis“ (angl. „Sandcastle“). Filmas pasakos apie trylika žmonių paplūdimyje, kurio neįmanoma palikti. Negana to, kiekvienas žmogus pradeda staigiai senti ir kai kurie miršta nuo šios netikėtai paspartėjusios senatvės. Pagrindiniai veikėjai turi iki rytojaus ryto išsiaiškinti, kaip palikti paplūdimį, nes tik tiek natūralaus gyvenimo jiems liko.

Žinoma, stebinti mėgstantis režisierius nepasižada tvirtai laikytis knygos siužeto ir ketina jį pateikti savo nuožiūra. „Universal“ studija taip pat neprieštaraus, kadangi naujausi M. Night Shyamalano projektai atnešė nemenkas pelno sumas bei lojalius gerbėjus, kuriuos intriguoja šis įdomus naujas projektas. „Old“ pasirodys kino teatruose kitų metų liepą, o pagrindinį vaidmenį atlieka Gaelis Garcia Bernalis, žinomas  iš TV serialo „Mocartas džiunglėse“ (angl. „Mozart in the Jungle“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles