Naujienos iš filmo „Fantastiniai gyvūnai“ stovyklos

Pasibaigus magiškai Hario Poterio filmų ir knygų sagai, jos gerbėjams ilgai liūdėti neteko, nes netrukus pasirodė nauja Hario Poterio visatos filmų serija, jei tiksliau – pirmasis naujosios serijos filmas „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“). Nors filmas ir nebuvo glaudžiai susijęs su Hario Poterio įvykiais, tačiau daugumos lūkesčius patenkino, o tai kūrėjams leido paskelbti apie tai, kad seriją iš viso sudarys penki filmai. Nors iki antrosios filmo dalies premjeros liko nemažai laiko, tačiau laukiantiems apie ją žinių šiandien buvo laiminga diena.

Filmo „Fantastiniai gyvūnai“ oficialioje Twitter paskyroje buvo pasidalinta intriguojančia nuotrauka, matoma kairėje teksto pusėje. Tai dvi, viena šalia kitos sudėtos burtų lazdelės. Neutralesniam skaitytojui tai galbūt nieko ir nereiškia, tačiau prisiekusiems Hario Poterio fanams tai itin puiki žinia, sufleruojanti, jog filmas „Fantastiniai gyvūnai“ bus kur kas arčiau originaliosios serijos ir ekranizuos gerbėjų ypatingai lauktą istoriją – Dumbldoro (akt. Jude Law) ir Grindelvaldo (akt. Johnny Depp) garsiąją dvikovą – mat nuotraukoje pavaizduotos  burtų lazdelės greičiausiai priklauso būtent jiems. Kas dar laukia antroje „Fantastinių gyvūnų” dalyje? Tamsusis burtininkas Grindelvaldas, pasprukęs nuo Jungtinių Amerikos Valstijų Magijos Kongreso ir pagrindinio juostos herojaus Niuto Skamanderio, laiko veltui neleidžia ir renka ne ką mažiau niekšiškų sekėjų armiją, kuri padėtų įgyvendinti jo tikslą – grynakraujų burtininkų dominavimą prieš tuos, kurie magiškomis galiomis pasigirti negali. Didžiosios dvikovos įkarštyje nuošalyje neliks ir pagrindinis veikėjas Niutas Skamanderis, nes būtent jo pagalbos kovoje prieš Grindelvaldą paprašys dar jaunas Albas Dumbldoras. Burtininkų pasaulis susiskaldęs, todėl net tarp geriausių draugų ir šeimos narių santykių linijos perbraižomos, o meilė ir ištikimybė patiria neeilinius išbandymus.

Netrukus filmo kūrėjai pasidalino ir dar viena staigmena – stilizuota filmo veikėjų nuotrauka, kurioje, žinoma, kaip jau įprasta Hario Poterio visatai, juda veikėjai. Negana to, paaiškėjo ir antrosios dalies tikslus pavadinimas „Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald“ (tai lietuviškai maždaug skambėtų, kaip „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo nusikaltimai“).Simboliška, jog visa tai įvyko likus lygiai vieneriems metams iki pasaulinės aptariamo filmo premjeros, žadamos 2018 m. lapkričio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles