Chiwetelis Ejioforas gali vaidinti filme „Daktaras Streindžas“

Chiwetelis Ejioforas gali vaidinti filme „Daktaras Streindžas“

Kino studija „Marvel“ pagal to paties pavadinimo komiksus statomą kino visatą ir toliau siekia pildyti ryškiais aktoriais, garsėjančiais rimtais vaidybiniais sugebėjimais. Kaip penktadienį sužinojo vienas didžiausių Holivudo leidinių „The Hollywood Reporter“, šiuo metu vyksta intensyvios paieškos naujajam studijos filmui „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“). Pasak šaltinių, vieną pagrindinių vaidmenų naujajame projekte gali atlikti aktorius Chiwetelis Ejioforas.

Aktorius daugiausiai dėmesio susilaukė įkūnijęs pagrindinį filmo „12 vergovės metų“ (angl. „12 Years a Slave“) veikėją. Už šį vaidmenį jis gavo BAFTA apdovanojimą ir buvo nominuotas Oskarui bei Auksiniam gaubliui. C. Ejioforo karjera, tiesa, tęsiasi jau kurį laiką. Pirmą kartą filme jis vaidino 1997-ųjų metų Steveno Spielbergo juostoje „Amistadas“ (angl. „Amistad“). Per porą dešimtmečių aktorius buvo nominuotas net penkiems Auksiniams gaubliams ir begalei kitų apdovanojimų.

Kadangi „Daktaras Streindžas“ yra eilinis stipriai įslaptintas „Marvel“ projektas, kol kas nėra daug užuominų apie tai, ką šiame filme gali vaidinti C. Ejioforas. Šaltiniai teigia, kad aktorių norima pakviesti įkūnyti filmo antagonistą, kurių gali būti ne vienas. Tikėtina, kad „Marvel“ ryšis pakeisti kai kurių veikėjų etninę rasę, todėl C. Ejioforas gali būti ieškomas dėl daugelio vaidmenų. Vienas jų – Baronas Mordo, kurį išduoda daktaras Streindžas ir jiedu tampa didžiausiais priešais. Jis taip pat gali įkūnyti Wongą, kovų menus puikiai įvaldžiusį daktaro Streindžo pagalbininką. Kol kas, tiesa, tai tėra tik spėliojimai.

„Daktaras Streindžas“ turėtų tapti itin svarbia trečiosios „Marvel“ filmų fazės dalimi. Patį daktarą Streindžą – magiškų galių turintį ir Žemę nuo grėsmių saugantį burtininką – filme įkūnys šiemet Oskarui nominuotas britų aktorius Benedictas Cumberbatchas. Juostą režisuos iš siaubo filmų daugiau pažįstamas Scottas Derricksonas, o filmavimo darbai prasidės jau šių metų gegužę.
„Daktaro Streindžo“ pasaulinė premjera numatoma 2016 metų lapkričio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles