„Bado žaidynių“ priešistorė keliauja į kino ekranus

„Bado žaidynių“ priešistorė keliauja į kino ekranus

Jau po mėnesio „Bado žaidynės“ (angl. „Hunger Games“) sulauks papildymo. Gegužės 19 d. bus išleista serijos autorės Suzannos Collins nauja knyga „The Ballad of Songbirds and Snakes“ (liet. „Giesmininkų ir gyvačių baladė“), kurios įvykiai plėtosis šešiasdešimt ketveriais metais anksčiau nei tai, kas vyko „Bado žaidynėse“. Tuo tarpu „Lionsgate“ studija, dirbusi prie visų šios serijos filmų ir iš to atsigriebusi beveik tris milijardus dolerių, jau seniai svarstė adaptuoti šią knygą.

Dabar tai oficialu: „Bado žaidynių“ priešistorė tikrai atkeliaus ir į kino ekranus. Į režisieriaus kėdę pasodintas tas pats Francis Lawrence’as, kuris buvo atsakingas už „Ugnies medžioklę“ (angl. „Catching Fire“) bei abi „Strazdo giesmininko“ (angl. „Mockingjay“) dalis, o scenarijų kurs „Ugnies medžioklės“ scenaristas Michaelas Arndtas bei knygų autorė S. Collins. Dėl dabartinės situacijos studija dar neatskleidė nei filmo išleidimo datos, nei kas atliks pagrindinį vaidmenį.

„The Ballad of Songbirds and Snakes“ pagrindinis veikėjas yra aštuoniolikmetis Koriolanusas Snou, „Bado žaidynėse“ žinomas kaip tironiškas sostinės Panemos Prezidentas. Tuo metu, gelbėdamas savo šeimą jaunuolis tampa mentoriumi dešimtose Bado žaidynėse. Jam į mokinius paskiriama mergina iš vargano dvyliktojo rajono.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles