„Pikti paukščiai“ jau turi visus savo balsus

„Pikti paukščiai“ jau turi visus savo balsus

Labai ilgai neteko nieko girdėti būsimą „Sony Pictures Animation“ projektą „Pikti paukščiai“ (angl. „Angry Birds“). Galiausiai tylos užsklanda nukrito ir studija paskelbė jau surinkusi visus balsus būsimojo animacinio filmo veikėjams.

Pagal beprotiškai populiarių mobilųjį žaidimą kuriamas animacinis filmas jau anksčiau turėjo kelis balso aktorius. Dabar į nuvažiuojantį traukinį suspėjo lietuvių kilmės komedijų asas Jasonas Sudeikis ir „Sostų žaidimų“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždė Peteris Dinkladge‘as. Be jų aktorių gretose yra dar daug žvaigždžių vardų.

Jasonas Sudeikis juostoje įgarsins patį esminį, originalųjį piktąjį paukštį Raudoną. Geltonajį greitąjį ir kiek nukvakusį paukštuką Čaką įgarsins Joshas Gadas (beje, jo balsą buvo galim išgirsti ir „Ledo šalyje“ (angl. „Frozen“)). Na, o paskutiniajam veikėjui, dideliam ir juodam Bombui, balsą paskolins Danny‘is McBride‘as.

Peteris Dinkladge‘as įgarsins garsųjį Galingąjį Erelį. Vienas iš piktųjų niekšų žaliųjų paršų kalbės Billo Haderio balsu, o Maya Rudolph įgarsins veikėją Matildą, kad ir kas ji tokia būtų.

Būsimojo animacinio filmo prodiuseris Johnas Cohenas be galo džiaugiasi surinktais aktoriais. „Labai didžiuojuosi šiuo aktorių sąstatu. Mūsų aktorių grupė yra tiesiog puikūs komedijų meistrai. Jie – vieni juokingiausių žmonių visame Holivude, todėl esame laimingi, kad jie prisijungė prie mūsų projekto“, – teigė J. Cohenas.

„Pikti paukščiai“ pasaulio kino teatrus pasieks 2016 m. birželio 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles