Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (10.03 – 10.05)

Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (10.03 – 10.05)

Atsigavusios pasaulinės filmų pajamos įgavo gerą ritmą ir gana greitai įsibėgėja su naujais įvairių kino rinkų lyderiais. Šis savaitgalis ypatingas tuo, kad pirmą kartą per pusmetį pirmoje vietoje atsiduria ne amerikietiškas produktas. Taip pat, kriminalinio trilerio ir siaubo žanras pagaliau parodė, ką iš tikro gali. Tai viena geriausių paskutinių kelerių metų spalio pradžia, kuri žada dar daugiau staigmenų. Šio savaitgalio Top 10 atrodo taip:

„Išsiskyrę draugai“ (angl. „Breakup Buddies“) – pirmąja per daugiau nei pusmetį vieta gali pasidžiaugti Kinijos produktas, kuris per tris šio savaitgalio dienas sugebėjo užsidirbti 42,71 milijonų dolerių iš dviejų teritorijų. Bendrai filmo sąskaitoje per šešias rodymo dienas – rekordinis 100,5 milijonų dolerių uždarbis. Kalbama, jog šis filmas gali tapti pačiu pelningiausiu nacionaliniu Kinijos visų laikų filmu.

„Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) – antrojoje vietoje, o tiksliau, pirmojoje tarp Holivudinių projektų, atsidūrė naujausias Davido Fincherio darbas. Žinomos Gillian Flynn knygos ekranizacija sugebėjo per premjerinį savaitgalį uždirbti 24,6 milijonus iš 39 teritorijų. 6,9 milijonus iš 950 kino teatrų salių davė Jungtinė Karalystė. Šiaurės Amerikoje pirmąją vietą užėmęs filmas šiuo metu bendrai turi 62,6 milijonus. Kitą savaitgalį jo laukia dar 15 šalių, tarp kurių Prancūzija, Ispanija, Belgija ir Taivanas. Tai geriausias D. Fincherio startas tarptautiniuose vandenyse. Studija prognozuoja, jog filmas gali pelnyti 250-300 milijonus dolerių.

„Pif paf“ (angl. „Bang Bang“) – dar vienas ne itin dažnas svečias tarp pelningiausių savaitgalio filmų. Bolivudinė produkcija gali pasidžiaugti solidžiu 25,4 milijonų startu trijose šalyse. 19,3 milijonų iš 4200 ekranų davė pati Indija, o Šiaurės Amerika iš 271 salių suteikė 1,35 mln.

„Drakula. Pradžia“ (angl. „Dracula Untold“) – ilgai laukta, šimtamilijoninė žinomiausio pasaulyje vampyro priešistorė pradeda savo kelią su 21 milijonu dolerių iš 25 teritorijų. Prie šio rezultato labiausiai prisidėjo Meksika, kurioje filmas sugebėjo užsidirbti 5,1 milijonus dolerių. Šį savaitgalį filmas startuoja savo tėvynėje Šiaurės Amerikoje ir tokiuose svarbiose teritorijose, kaip Pietų Korėja ir Rusija.

„Anabelė“ (angl. „Annabelle“) – 24 šalys naujausiam Jameso Wano prodiusuotam filmui sukrovė 20 milijonų dolerių. Filmas premjerinį savaitgalį tėvynėje beveik neatsiliko ir vos neaplenkęs „Dingusios“. Ten jis įsidirbo 37,2 milijonus. Bendras juostos pasiekimas – 54 milijonai. Prognozuojama, kad filmas pasaulyje gali uždirbti apie 200 milijonų dolerių.

„Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“) – rugsėjo mėnesio lyderis šį kartą gali pasidžiaugti tik šeštąja topo vieta. Žinomos paaugliškos knygos ekranizacija šį savaitgalį į savo kišenę pridėjo papildomų 16,5 milijonų dolerių. Bendrai juosta visame pasaulyje jau užsidirbo 193 mln. Išties stulbinantis skaičius 34 milijonus kainavusiam projektui. Šis pasiekimas bus papildytas, kai filmas pasirodys Kinijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Prancūzijoje. Juostos dar laukia premjeros 12 šalių, todėl kalbos apie 300 milijonų barjero peržengimą yra gana realios.

„Ekvalaizeris“ (angl. „The Equalizer“) – naujausias D. Washingtono filmas startavo Prancūzijoje, kur užsidirbo 2 milijonus dolerių. Bendrai, iš 70 šalių, kuriose rodoma juosta, A. Fuqua režisuotas projektas pelnė 13 milijonų dolerių ir bendras pajamas privedė iki 104 milijonų. Jei gerai seksis, filmas galės peržengti 200 milijonų barjerą.

„Dežinukai“ (angl. „The Boxtrolls“) – papildomus 6 milijonus iš 22 šalių į savo sąskaitą pridėjo studijos „Laika“ animacinis projektas, kuris šiuo metu turi 58,5 mln. bendrų pajamų. Filmuko dar laukia 35 teritorijos, todėl galima prognozuoti, jog jis peržengs 100 milijonų barjerą jau po kelių savaičių.

„Liusi“ (angl. „Lucy“) – pelningiausias prancūzų režisieriaus ir prodiuserio Luco Bessono filmas pežengė 400 milijonų ribą ir šiuo metu sąskaitoje jau turi 406,3 milijonus. Tarptautinis hitas šį savaitgalį sugebėjo užsidirbti 5,2 milijonus. Kaip ir anksčiau minėjau, filmo dar laukia Kinija ir Japonija. Tikėtina, kad filmas gali užsimoti ir į 500 milijonų dolerių barjerą.

„Torentas 5“ (angl. „Torrente 5“) – dešimtuką uždaro kultinė Ispanų komedinės frančizės penktasis filmas, kuriam pavyko užsidirbti 4,8 milijonus starte. Ne itin geras rezultatas, tačiau žinant kokia dabar ekonominė situacija šalyje, tai visai pakenčiami skaičiai.

Verta paminėti, kad „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) sugebėjo sumušti antrąjį „Torą“ ir oficialiai tapti ketvirtuoju pelningiausiu visų laikų studijos „Marvel“ projektu. Tikėtina, jog su startu Vokietijoje, Belgijoje, Kinijoje ir Japonijoje, šis rezultatas pasikeis ir filmas atsidurs lyderių trejetuke. Prie 700 milijonų dolerių pasaulinio uždarbio priartėjo „Beždžionių planetos aušra“ (angl. „Dawn of the Planet of the Apes“), kuriam trūksta vos vieno milijono iki šio barjero perkopimo.

Šį savaitgalį pasaulio kino ekranuose bus galima pamatyti naujausią Roberto Downey Jaunesniojo filmą „Teisėjas“ (angl. „The Judge“) ir žinomos vaikiškos knygos „Aleksandras ir baisiai, labai siaubingai nesėkminga diena“ (ang. „Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day“) ekranizacijos vaisių. Šie du filmai bandys kovoti dėl aukštesnių savaitgalio pozicijų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles