Bus kuriamas „Purslų“ perdirbinys

Bus kuriamas „Purslų“ perdirbinys

Ar esate pasiruošę pasinerti į žydras jūros bangas? Neseniai duotame interviu prodiuseris Brianas Grazeris atskleidė, kad ruošiamasi kurti 1984 m. romantinės komedijos „Purslai“ (angl. „Splash“), kuriame vaidino Tomas Hanksas ir Darryl Hannah, perdirbinį. Naujo filmo pasiruošimo darbai jau vyksta.

Naująją „Purslų“ versiją prodiusuos tas pats B. Grazeris ir Ronas Howardas, 1984 m. režisavęs originalųjį filmą. Juosta pasakoja apie tai, kaip undinėlė išgelbsti skęstantį vaiką. Užaugęs jis sutinka nuostabią merginą – tiesiog savo sielos seserį. Viskas būtų idealu, tik kažkodėl ši gražuolė vandens vengia tarsi velnias kryžiaus…

„Šiuo metu prodiusuoju „Purslų“ perdirbinį. Filmas pateikiamas iš tam tikros perspektyvos… negaliu nieko pasakoti apie siužetą. Į šį projektą jau yra pakviesta viena aktorė, tačiau jos pavardės kol kas neatskleisiu“, nedaug papasakojo B. Grazeris. Tačiau vėliau B. Grazeris vis tik prasitarė, kad naujoji versija bus pateikiama iš undinėlės perspektyvos, neatskleisdamas nieko daugiau ir taip išlaikydamas intrigą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles