Willas Smithas neš Mohamedo Ali karstą

Willas Smithas neš Mohamedo Ali karstą

Amerikiečių aktorių Willą Smithą ir legendinį boksininką Mohamedą Ali iš tiesų siejo itin glaudus ryšys. Michaelio Manno režisuotame biografine filme „Ali“ (2001 m.) įkūnijęs legendinį sportininką W. Smithas už šį vaidmenį buvo nominuotas Oskarui. Besiruošdamas filmavimui jis ne kartą susitiko su pačiu M. Ali.

M. Ali laidotuvės vyks birželio 10 d., penktadienį, jo gimtajame mieste Luizvilyje, Kentukio valstijoje. W. Smitui suteikta garbė nešti legendinio sportininko karstą. W. Smithas tam tikrą duoklę M. Ali atidavė ir savo socialinio tinklo Facebook paskyroje, įkėlęs kelias bendras nuotraukas su prierašu: „Tu sukrėtei pasaulį! Mano mokytojau ir mano drauge. Tu pakeitei mano gyvenimą. Ilsėkis ramybėje“.

Amžiaus sportininko laidotuvės šiek tiek primins laikus, kai jis pats kovėsi ringe – tai sulauks milžiniško žiniasklaidos dėmesio. „KFC Yum! Center“ stadione 14 val. vietos laiku vyksianti laidotuvių ceremonija bus atvira publikai ir gyvai transliuojama internetu negalėsiantiems patekti į stadioną, kuriame paprastai vyksta futbolo rungtynės ir koncertai. Atminimo kalbas sakys buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas, aktorius Billy‘is Crystalas ir sporto žurnalistas Bryantas Gumbelas.

Per 2015 m. vykusią ceremoniją, kurią organizavo „Sports Illustrated“, W. Smithas taip pat pagerbė M. Ali, kalbėjęs apie „jų unikalų ryšį“ ir „Mohamedo Ali palikimą“. „Beveik dvejus metus, dirbau tam, kad transformuočiausi į vyrą, pasikeitusį savo vardą iš Cassiaus Clay‘aus į Mohamedą Ali ir sukrėtusio pasaulį. Ir tai yra kai kas, gražaus mano aktoriaus profesijoje – per 4 – 5 mėnesius aš išgyvenau kito žmogaus gyvenimą. Taigi aš išgyvenau didžiojo Mohamedo Ali gyvenimą. Privalėjau mokytis, pajausti ir perteikti žmogaus sielą, islamo pagrindus tapusius jo likimo stiprybe jo gyvenime, iki pat jo didingo pabudimo, kuris visą laiką atsispindi jo nepaprastame gyvenimo kelyje.“, 2015 m. kalbėjo W. Smithas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles