Benas Affleckas atskleidė naujausio Betmeno filmo pavadinimą

Benas Affleckas atskleidė naujausio Betmeno filmo pavadinimą

Šiais metais Benas Affleckas pagaliau debiutavo kino rinkoje kaip garsusis Bruce’as Wayne’as filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“). Ir visgi, nors kritikai ir išpeikė šią juostą, jau labai netrukus po jos debiuto buvo pranešta – bus kuriamas solinis Betmeno projektas, kuriame Benas Affleckas ne tik suvaidins pagrindinį vaidmenį, bet ir surežisuos pačią juostą.

Kalbėdamas su „Associated Press“ apie savo naujausią trilerį „Buhalteris“ (angl. „The Accountant“) aktorius nevengė pasidalinti įspūdžiais ir apie Betmeno kūrimo darbus: „Mes juostą pavadinsime „Betmenu“ (angl. „The Batman“). Bent jau šiuo metu galvojame, kad taip vadinsis. Žinoma, aš gal dar nuspręsiu ir kitaip“.

Šiuo metu nėra skelbiama, kada juosta turėtų išvysti dienos šviesą, tačiau preliminari data yra tarp 2018-2020-ųjų metų. „Mes vis dar dirbame ties juostos scenarijumi ir bent kolkas mums tai sekasi puikiai. Galiu užtikrinti, kad kai išplėtosime visą pasaulį – Jūs apie tai tikrai išgirsite.“ B. Affleckas juostos scenarijų kuria kartu su Geoffu Johnsu.

Kolkas apie juostą yra žinoma tik tiek, kad prie jos yra prisijungęs Joe Manganiello, kuris suvaidins filmo pagrindinį piktadarį „Deathstroke“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles