Filmas „Pasekmės“ nukels Keirą Knightley į pokario Vokietiją

Filmas „Pasekmės“ nukels Keirą Knightley į pokario Vokietiją

Po filmavimų Prahoje ir Hamburge, naujausias britų režisieriaus James‘o Kento projektas – pokarinė šeimos drama „Pasekmės“ (angl. „Aftermath“) baigtas filmuoti. Filme, kurį be kita ko, prodiusavo ir Ridley Scotto kompanija, vaidina Keira Knightley, Jasonas Clarke‘as, Alexanderis Skarsgårdas.

Filmo veiksmas vyksta pokario Vokietijoje, 1946 m. Filmas statomas pagal to paties pavadinimo Rhidiano Brooko knygą, tokiu būdu jo senelio prisiminimus perkeliant į didžiuosius ekranus.

„Pasekmės“ pasakoja apie britų pulkininką, gavusį užduotį atstatyti per karą nuniokotą Hamburgo miestą. Kartu su savo gedinčia žmona ir vienuolikmečiu sūnumi jis atsikrausto į prabangią vilą prestižiniame rajone. Tiesa, namą jie dalijasi su architektu, laukiančiu oficialaus leidimo vėl pradėti dirbti, bei jo paaugle dukra – architekto žmonos gyvybę nusinešė sąjungininkų bombardavimo sukeltas sprogimas. Abi šeimos, kiekviena išgyvenusi po netektį, yra nusiteikusios priešiškai viena kitos atžvilgiu, tačiau turi susitaikyti su tuo faktu, kad jiems visiems reikės išsitekti po vienu stogu – tai jų gyvenimus pakeis amžiams.

„Pasekmės“ Vokietijoje buvo filmuojamos 20 dienų, interjero scenos filmuotos netoli Hamburgo esančioje pilyje. „Mums labai malonu, kad šis įtraukiantis filmas su aukščiausios klasės aktoriais buvo filmuojamas mūsų regione“, kalbėjo Hamburgo Šlezvigo – Holšteino kino platinimo fondo, parėmusio šį projektą 750 000 Eur, vadovė Maria Köpf. Pasauliniu mastu filmą platins Holivudo studija „20th century Fox“.

 

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles