Laimingas bilietas – nutrūktgalviškų nuotykių pradžia!

Laimingas bilietas – nutrūktgalviškų nuotykių pradžia!

Humoristinio TV šou „Uralskije pelmeni“ komanda šiandien visas moteris sveikina su tarptautine Moters diena ir pristato naują komediją „Laimingas bilietas“, kuri Lietuvos kino teatrus pasieks jau kitą savaitę.

Valerka sau ir draugams nuperka keletą loterijos bilietų, iš kurių, pasirodo, vienas yra laimingas. Vyrams lyg auksinė žuvelė užkimba pasakiškai didelė suma – 43 milijonai rublių! Tačiau jie staiga supranta: pinigus, turtus, linksmybes matys kaip savo ausis, jei apie laimėjimą sužinos jų žmonos. Gimsta pabėgimo planas, kelionės bilietai pagaliau kišenėje, bet… oro uoste bėglius pasitinka žmonos! Tobulas planas ir svajonės gali sprogti kaip balionas, reikia suktis iš padėties!

Nėra labiau patraukiančios, intriguojančios temos kine, kaip vyrų ir moterų santykiai. Iš to gimsta ir genialiausios idėjos dramoms, netgi veiksmo filmams, kuriamos juokingiausios, šmaikščiausios komedijos. Ką darytų vyrai be moterų, o moterys – jei nebūtų vyrų? Pasaulis netektų spalvų, gyvenimas – skonio. Net milijonai, patekę į buitinių dramų akiratį, nėra tokie svarbūs, kaip meilė, švelnumas ir ištikimybė pačia plačiausia prasme.

„Laimingas bilietas“ – be galo ryški, dinamiška ir užvedanti komedija. Filme vaidinantys aktoriai vieningai tvirtina, kad žiūrint jį nuobodžiauti neteks, nes filmuojantis teko nuolat atlikti įvairiausius triukus. Bėgimo, lėkimo, įvairiausių šuolių buvo tiek, kad tai greičiau buvo panašu į veiksmo filmą. Ir ne veltui – veiksmo scenas su triukais ir gaudynėmis kūrė žymi kaskadininkų komanda, dirbusi su visomis „bornianos“ dalimis („Bornas. Galutinis tikslas“, „Bornas: Absoliutus pranašumas“, „Džeisonas Bornas“).

Ar pavyks sėkmę pagavusiems vyrams išsisukti nuo šeimyninių pareigų ir pabėgti nuo savo žmonų? Nuotykių su milijonais pabaigą matysite komedijoje „Laimingas bilietas“ nuo kovo 17 dienos Lietuvos kino teatruose.

SVEIKINIMAS: www.youtube.com/watch?v=BS2tMChzjHM

ANONSAS:

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles