Australijoje bus filmuojamas „Godzilos prieš Kongą“ tęsinys

Australijoje bus filmuojamas „Godzilos prieš Kongą“ tęsinys

Studija „Warner Bros.“ pastaruoju metu savo gerbėjus nenuilstamai apdalina naujienomis apie būsimus projektus. Jei kitos studijos tyli arba viską daro paslapčia, tai „Warner Bros.“ nesikuklindami tiesiog žeria net menkiausias detales. Gerai tai ar ne, spręsti kiekvienam, bet naujausia žinia – patvirtintas „Godzilos prieš Kongą“ (angl. Godzilla vs Kong) tęsinys.

Nors filmas pasirodė pandemijos įkarštyje ir pagrinde karaliavo „HBO Max“ platformoje, o ne kinuose, turbūt finansiniai rezultatai nebuvo tokie ir blogi. Prie šio patvirtinimo, studija pranešė, kad tęsinį kurs Kvinslande, Australijoje ir tai vyks dar šių metų antroje pusėje. Tiesa, dėl absoliutaus tikslumo, tęsinį patvirtino ne studija, o Kvinslando valstijos atstovė Annastacia Palaszczuk. Ji pranešime teigė, kad studija investuos per 58,6 mln. dolerių, kurie prisidės prie Kvinslando atsigavimo po pandemijos ir regioną nušlavusių potvynių.

Kol kas pati studija „Warner Bros.“ tęsinio siužeto neatskleidžia ir vis dar neviešinama, kas sugrįš į filmą iš visos kūrybinės komandos. Pirmąją dalį režisavęs Adamas Wingardas jau anksčiau yra dalijęsis mintimis apie monstrų visatą ir kaip galėtų pratęsti matyto filmo istorija, tačiau nieko konkretaus taip pat nepasakė. Taigi, reikia tikėtis, kad daugybės pozityvių atsiliepimų popandeminėje erdvėje sulaukęs filmas, iš kurio gimė ne vienas memas, jau greitai turės labiau apibrėžtą istoriją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles