Oficialiai paskelbta „Nepriklausomybės diena 2“

Oficialiai paskelbta „Nepriklausomybės diena 2“

Fantastinio trilerio „Nepriklausomybės diena“ (angl. „Independence Day“) prodiuseris Deanas Devlinas savo „Twitterio“ paskyroje paskelbė, jog studija „20th Century Fox“ oficialiai davė žalią šviesą žymaus, 1996 metais pasirodžiusio, Rolando Emmericho hito tęsiniui, kurį kurti ruošiasi originalo režisierius.

Jau ilgus metus kino studija „20th Century Fox“ vedžioja už nosies visus pirmojo filmo gerbėjus, kaip ir pačius pirmtako kūrėjus, kuriems nebuvo duotos jokios garantijos dėl tęsinio, tačiau apie filmo pasirodymo datas buvo kalbama. Taip pat buvo sakoma, jog antrasis filmas bus skeltas į dvi dalis, nes to nori pats Rolandas Emmerichas, bet kalbos ir liko kalbomis. Studija sutinka finansuoti tęsinį, ir, jeigu jis bus pavykęs kaip ir 1996 metų filmas, tada bus galima kalbėti apie potencialią franšizę.

2013 metų vasarą studija anonsavo, kad nori matyti juostą jau 2015 m. liepos 3 dieną, tačiau dėl ilgų nesutarimų su scenaristais ir prodiuseriai, nukėlė datą į 2016 metus. Taip pat buvo pranešta, jog į juostą turėtų sugrįžti pirmojo filmo žvaigždės – Billas Pulmanas ir Jeffas Goldblumas. Willas Smithas kategoriškai atsisakė turėti kokių nors reikalų su tęsiniu. Įdomu, jog būtent „Nepriklausomybės diena“ leido aktoriui įsitvirtini Holivude ir gauti pelningus pasiūlymus iš įvairiausių studijų.

Kas liečia siužetą, tai režisierius R. Emmerichas pranešė, jog veiksmas vyks po dvidešimties metų nuo įvykių pirmame filme, o pagrindiniais herojais taps pirmosios dalies veikėjų sūnūs. Daugiau detalių žymusis katastrofų meistras neatskleidė.

Kiek kol kas žinoma, juosta turi pasirodyti 2016 metų birželio 24 dieną. Lygiai tą pačią dieną prieš dvidešimt metų pasirodė originalas. 1996 metų juosta kainavo 75 milijonus dolerių ir visame pasaulyje sugebėjo užsidirbti net 817 milijonus, taip tapdama pelningiausiu to laikotarpio filmu. Ar naujas filmas sulauks tokios pačios sėkmės sužinosime jau 2016 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles