R. Scottas nerežisuos „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ tęsinio

R. Scottas nerežisuos „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ tęsinio

Bene sunkiausiai dirbantis žmogus Holivude, režisierius Ridley Scottas, pastarosiomis dienomis pateikia vis daugiau žinių apie būsimus savo projektus. Reklamuodamas savo naująjį filmą „Egzodas. Dievai ir karaliai“ (angl. „Exodus: Gods and Kings“) režisierius davė išsamų interviu žurnalui „Variety“ ir užsiminė apie daug kalbų sulaukiančią antrąją filmo „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ dalį.

Pasak R. Scotto, antroji dalis tikrai bus kuriama. Tiesa, režisierius pripažino, kad jis nesugrįš režisuoti tęsinio, tačiau jo rolė filmo kūrime vis tiek bus svarbi. R. Scottas teigia, kad jis, kartu su pirmojo filmo scenaristu Hamptonu Fancheriu, sukūrė stiprų ir glaudžiai su originalu susijusį scenarijų, turintį itin stiprią struktūrą. Režisierius taip pat užsiminė ir apie aktoriaus Harrisono Fordo sugrįžimą, nors naujajame filme H. Fordo veikėjas turėtų pasirodyti tik pačioje pabaigoje.

1982 metais sukurtas filmas „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ savo pasirodymo metu nesulaukė didelės sėkmės. Nors jį gyrė kritikai ir dabar filmas yra vadinamas vienu geriausių mokslinės fantastikos žanro atstovų, kino teatruose jis pasirodė itin silpnai ir nesugebėjo atpirkti studijos išlaidų. Nuo to laiko filmas tapo kultiniu ir bėgant metams užsitarnavo nemenką reputaciją, todėl dėl antrosios dalies sėkmingumo kūrėjai per daug nesijaudina.

Antroji „Bėgančio peilio ašmenimis“ dalis jau kurį laiką susiduria su nenumatytais sunkumais. Be iškart po originalo pasirodžiusių tą pačią istoriją tęsiančių knygų, iki šiol nebuvo sukurtas joks filmo tęsinys. Apie jo kūrimą R. Scottas rimtai kalba jau apie dešimtmetį, kai buvo pasirodę gandai apie jo ir jo brolio Tony Scotto kuriamą scenarijų. Vienu metu netgi pasklido kalbos, kad tęsinį režisuos Christopheris Nolanas, tačiau iki pastarųjų metų viskas buvo likę gandų lygyje. R. Scottas teigia, kad tęsinio filmavimas turėtų prasidėti kitais metais ir šiuo metu vyksta įtemptos kalbos su potencialiu režisieriumi, tačiau nei jo pavardė, nei filmo pasirodymo data nėra žinomi.

Tuo tarpu naujausias režisieriaus R. Scotto filmas „Egzodas. Dievai ir karaliai“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau gruodžio 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles