Aktorius Anthony‘is Mackie su mielu noru vaidintų naująjį „Bleidą“

Aktorius Anthony‘is Mackie su mielu noru vaidintų naująjį „Bleidą“

Dar 2013 metais tokių filmų kaip „Ašmenys“ (angl. „Blade“), „Tamsos baikeris“ (angl. „Ghost Rider“) ir „Baudėjas“ (angl. „Punisher“) teisės vėl grįžo „Disney“ priklausančiai studijai „Marvel“. Du veikėjus kino studijai jau pavyko pristatyti žiūrovams. „Baudėjas“ (akt. Jonas Bernthalas) debiutavo serialo „Drąsiaširdis“ (angl. „Daredevil“) antrajame sezone, „Tamsos baikeris“ – ketvirtajame serialo „Agentūra S.K.Y.D.A.S“ (angl. „Agents of S.H.I.E.L.D) sezone.

Suprantama, jog didžiausias dėmesys dabar krypsta į trečiąjį personažą – „Bleidą“. Buvo pasirodžiusių gandų apie filmo ir serialo kūrimus, deja, jokių oficialių patvirtinimų taip ir nesulaukta. Visgi vienas aktorius nusprendė nedelsti ir pasisakė, jog mielai suvaidintų dienos šviesos nebijantį vampyrą, tai buvo Anthony‘is Mackie. „Užaugęs norėjau būti Wesley Snipesu. Jeigu sugebėsime sugrąžinti „Bleidą“, aš su didžiausiu noru vaidinsiu jį visuose „Ašmenų“ filmuose“, – savo norą išreiškė amerikiečių aktorius.

Pasirodžius naujienoms, jog „Marvel“ kurs serialus apie „Tamsos baikerį“ ir „Baudėją“ tapo realu, kad ir „Ašmenys“ pasirodys serialo pavidalu. Tačiau, nereikia pamiršti, kad „Baudėjo“ ir „Tamsos baikerio“ filmai pagal populiarumą ir gautas pajamas toli gražu neprilygo „Bleido“ trilogijai, o tai gali būti svari priežąstis sugrįžimą perkelti į kino teatrus. Vis dėlto, jeigu „Marvel“ ir nuspręs kurti naują filmą apie vampyrų medžiotoją, išlieka neaišku ar Anthony‘is Mackie bus pasirinktas pagrindinio personažo vaidmeniui.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles