Pasirodė pirmasis „Džokerio“ anonsas

Pasirodė pirmasis „Džokerio“ anonsas

Reikia pasiruošti dar vienai „DC“ komiksų bombai, nes jau vos už kelių mėnesių į kino ekranus atkeliauja legendinis blogiukas Džokeris. Kino studija „Warner Bros.“ filmo anonsą pirmą kartą parodė vakar, žmonėms, susirinkusiems CinemaCon parodoje, o šiandien jį gali išvysti visas pasaulis.

Toddo Phillipso režisuotas filmas bus vieno didžiausių „DC“ blogiukų priešistorė. Iš pirmojo anonso jau galima susidaryti įspūdį, kad tokio Džokerio dar nesame matę. Arba, bent jau šios istorijos dalies. Vienas paslaptingiausių personažų dabar turės ir savo priešistorę, kuri papasakos, kaip jis pamažu, nuo vaikystės, virto psichopatu žudiku. O tiksliau, kaip Arturas Flekas tapo tikruoju Džokeriu.

Tiesa, reiktų paminėti, kad šis filmas nebus susijęs su visa „DC“ užkurta „Teisingumo lygos“ visata. Tai bus visiškai atskiras filmas ir yra labai mažai šansų, o gal net ir jokių, kad pagrindinį vaidmenį atliekantis Joaquinas Pheonixas pasirodys pasirodys bet kuriame kitame filme.

Vienu ar kitu atveju, pirmieji žvilgsniai į filmą atrodo būtent tokie, kokių ir buvo galima tikėtis iš visų kalbų, sklidusių nuo pat projekto paskelbimo pradžios. Jis tamsus, niūrus, gal net kažkiek gluminantis. Ir dėl to – patrauklus. O toliau – telieka peržiūrėti anonsą.

Pagrindinius vaidmenis filme taip pat atliks Zazie Beetz, Robertas de Niro, Frances Conroy, Marcas Maronas ir kiti.

„Džokerio“ premjera planuojama spalio 4 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles