Legendinis „Žvaigždžių kelio“ veikėjas taps gėjumi

Legendinis „Žvaigždžių kelio“ veikėjas taps gėjumi

Penkiasdešimtmetį švenčianti „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) franšizė žengia į modernius laikus. Leidinys „Herald Sun“ šią savaitę paskelbė, kad legendinis veikėjas Hikaru Sulu juostoje „Žvaigždžių kelias į begalybę“ (angl. „Star Trek Beyond“) bus gėjus.

Sulu yra garsus originaliajame 1966 metų seriale pasirodęs veikėjas – vienas pagrindinių erdvėlaivio „Enterprise“ narių. Leitenantas, kurį įkūnijo George‘as Takei, „Žvaigždžių kelio“ kūrėjo Gene‘o Roddenberry sprendimu reprezentavo Aziją, seriale minėtą kaip taikos simbolis.

G. Takei yra gėjus ir tikėtina, kad naujoji Sulu versija yra sukurta siekiant pagerbti patį aktorių. Pačiam G. Takei, tiesa, toks sprendimas nepatinka. Kalbėdamas su „The Hollywood Reporter“ aktorius buvo nusivylęs, kad yra manipuliuojama G. Roddenberry kūriniu. Pasak aktoriaus, filmo kūrėjai geriau būtų sukūrę visiškai naują gėjų veikėją nei taip žaistų su esamais.

Tokį sprendimą gina naujųjų „Žvaigždžių kelio“ filmų aktorius ir naujausios dalies scenaristas Simonas Peggas. Jis teigė, kad nemato problemos, jog Sulu bus pateiktas kaip gėjus, jeigu pats veikėjas nebus apibrėžtas vien tik per savo seksualinę orientaciją.

Sulu šiuo metu vaidinantis Johnas Cho tokio kūrėjų sprendimo dar nekomentavo.

Kaip toks šiuolaikiškumas pakeis „Žvaigždžių kelio“ visatą bus galima pamatyti liepos 22 dieną, kuomet „Žvaigždžių kelias į begalybę“ pasirodys kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles