Idris Elba debiutuos kaip režisierius

Idris Elba debiutuos kaip režisierius

Talentingasis aktorius Idris Elba sieks įrodyti, kad jis sugeba padaryti įspūdį ir iš kitos ekranų pusės – greitai veiksmo filmų žvaigždė pademonstruos ir savo režisūros įgūdžius.

Taip teigia kompanijos „StudioCanal“ vadovas Danny Perkinsas, interviu leidiniui „Screen Daily“ atskleidęs, jog I. Elba režisuos juostą „Yardie“.

Filmas bus kuriamas pagal to paties pavadinimo Victoro Headley parašytą bestselerį. Romane „Yardie“ yra pasakojama apie iš Jamaikos kilusį vaikiną, gabenantį narkotikus į Londoną. Staiga jis nusprendžia kilogramą kokaino platinti pats ir bėgti nuo savo bendražygių, kurie yra pasiryžę sugauti jiems pakenkusį išdaviką.

Tai nebus pirmas kartas, kai I. Elba atsiduria kitoje ekrano pusėje. Aktorius yra režisavęs šešių minučių „Pepsi“ reklamą bei filmavęs grupės „Mumford and Sons“ muzikinį klipą dainai „Lover of the Light“.

Perėjimas prie režisūros kartu nereiškia, jog I. Elba atsisako vaidybos. Šiuo metu jis filmuojasi ilgai lauktoje Stepheno Kingo „Tamsiojo bokšto“ (angl. „The Dark Tower“) romanų adaptacijoje, kuriame vaidina kartu su Matthew McConaughey. Taip pat nepraeina nei savaitė, kai nepasirodo nauji gandai apie tai, kad I. Elba gali pakeisti Danielį Craigą kaip naujasis Džeimsas Bondas.

Veiksmo filmuose nemažai laiko praleidęs aktorius iš kitų šio žanro režisierių turėjo išmokti nemažai. „Yardie“ bus pradėtas filmuoti šiais metais ir kino teatruose turėtų pasirodyti antroje 2017 m. pusėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles