„Gambitas“ pasirodys dar negreitai

„Gambitas“ pasirodys dar negreitai

Kino studijos „20th Century Fox“ ilgai į visas puses mėtyto projekto „Gambitas“ (angl. „Gambit“) dar reikės palaukti. Kaip teigė pagrindinis „Iksmenų“ franšizės kalvis Simonas Kinbergas, juostos filmavimas prasidės tik kitą pavasarį.

Tai yra nemenkas smūgis filmui, kuris kino teatruose turėjo pasirodyti dar šį rudenį. „Gambitas“ tiesiog tapo vienu iš daugelio juostų, susiduriančių su vis daugiau problemų. Filmą buvo planuojama filmuoti dar praėjusį rudenį, tačiau netikėtai paskutinę minutę iš projekto pasitraukė režisierius Rupertas Wyattas. Jį pakeitė Dougas Limanas ir su jo atėjimu pradėta iš naujo tvarkyti juostos scenarijų.

Tuo pačiu metu neverta pamiršti, kad Gambitą – garsųjį kinetines galias kontroliuojantį Iksmenų veikėją – turėtų įkūnyti Channingas Tatumas, kuris yra vienas garsiausių šių dienų aktorių, todėl rasti laisvo laiko jo tvarkaraštyje yra sunku. Tai, kad filmavimas prasidės tik kitą pavasarį, yra visiškai logiškas sprendimas.

Dalyvaudamas laidoje „That Hashtag Show“ S. Kinbergas atskleidė ir dar kelias detales. Jis galutinai patvirtino, kad aktorius Ryanas Reynoldsas, režisierius Timas Milleris bei scenaristai Rhettas Reese‘as ir Paulas Wernickas sugrįš į antrąją „Deadpool“ dalį. Ji bus filmuojama kitų metų pradžioje.

S. Kinbergas taip pat patvirtino, kad jau greitai prisės rašyti kitą „Iksmenų“ filmą. Buvo daug neaiškumų, ar „20th Century Fox“ po santykinai nesėkmingo juostos „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) pasirodymo greitai kurs dar vieną didįjį šios franšizės filmą, ir panašu, kad studija artimiausiu metu tokių planų neatsisakys.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles