„Greiti ir įsiutę 8“ galiausiai turi režisierių

„Greiti ir įsiutę 8“ galiausiai turi režisierių

Kino studija “Universal”, šiemet švenčianti rekordiškai pelningus metus, nepaisant sėkmingų biudžetinių pasirodymų, vis gi turėjo vieną visai didelį galvos skausmą. Tai – ateities planuose esantis filmas „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „Furious 8“). Po įvairiausių kalbų ir labai ilgų paieškų, studijai galiausiai pavyko surasti kino kūrėją, kuris imsis užduotis pratęsti milijardinę franšizę. Juo taps filmo „Tiesiai iš Komptono“ (angl. „Straight Outta Compton“ režisierius F. Gary‘is Gray‘us.

Vos tik F. G. Gray‘aus pavardė ėmė šmėžuoti susitikimų paraštėse, jo kandidatūra buvo ganėtinai akivaizdi. Jis ką tik sukūrė dar vieną šių metų kitą studijai „Universal“, todėl nenuostabu, kad studijos vadovai nėra linkę paleisti daug žadančio kino kūrėjo ir iškart kiša jį kitam projektui. Ypatingai po to, kai pusantro milijardo uždirbusios septintosios „Greitų ir įsiutusių“ dalies kūrėjas Jamesas Wanas atsisakė toliau dirbti su šia franšize.

Anksčiau buvo sklidusios kalbos, kad naująją dalį režisuos visos franšizės žvaigždė ir prodiuseris Vinas Dieselis, tačiau tai buvo tik gandas. Pagrinde dėl to, kad jis turi lemiamą balsą visose filmų kūrimo stadijose, jis aktyviai dalyvauja visuose susitikimuose. Galbūt todėl toks gandas ir iškilo. Bet situacija ėmė aiškėti, kai V. Dieselis socialiniuose tinkluose paviešino susitikimo su F. G. Gray‘um nuotrauką.

Kandidatuodamas į juostos režisierius, F. G. Gray‘us nebuvo vienintelis kandidatas. Kaip pranešė „The Hollywood Reporter“, jis dėl posto rungėsi su „Tu kitas“ (angl. „You‘re Next“) režisieriumi Adamu Wingardu ir „Apgaulės meistrų“ (angl. „Now You See Mee“) kūrėju Louisu Letterrieru.

Taigi, aštuntoji „Greitų ir įsiutusių“ serialo… filmo dalis jau turi savo kūrėją ir dabar visas kūrybos procesas pradės smarkiai judėt į priekį. Filmas turėtų pasirodyti 2017 metų balandį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles