Ridley Scottas patvirtino, kad kitas jo filmas – „Prometėjas 2“

Ridley Scottas patvirtino, kad kitas jo filmas – „Prometėjas 2“

Tie, kurie baisiai laukia bet kokių žinių apie „Prometėjaus“ (angl. „Prometheus“) tęsinį gali būt ramūs, nes labai ilgai laukti jau nebereikės. Pirmosios dalies režisierius Ridley‘is Scottas karts nuo karto užsimindavo apie „Prometėjo“ tęsinį, bet jis taip nekantravo imtis šio filmo ir nutolti nuo „Svetimo“ (angl. „Alien“) pasaulio, kad veną kartą praktiškai išpasakojo visą filmo istoriją. Vos prieš mėnesį pasigirdus šnabždesiams apie tai, jog antroji mokslinės fantastikos filmo dalis bus pradėta kurti kitų metų pradžioje, režisierius patvirtino, kad „Prometėjas 2“ bus kitas jo filmas.

Per vieną interviu žurnalui „Empire“, kuriame R.Scottas pasakojo apie savo būsimą filmą „Marsietis“ (angl. „The Martian“), režisierius papasakojo, kaip Mattas Damonas buvo nustebęs jo darbų greičiu. „Vos po poros savaičių po filmavimo baigimo jau buvau sumontavęs filmą. Jis ėjo ir visiems pasakojo: „Ridley‘is baigė filmo po dviejų savaičių nuo filmavimo. O paklaustas, kodėl taip greit, atsakė, kad ieško filmavimo vietų antram Prometėjui“. Taip, jau dairausi vietovių“ – teigė R. Scottas.

Vienu metu į „Prometėjaus“ tęsinio ratus buvo įkištas savotiškas pagalys. Tada, kai Neillas Blomkampas paviešino savo eskizus niekad nepasirodžiusiam „Svetimam“, studija „20th Century Fox“ pasirūpino, jog „Svetimas“ iš tiesų būtų kuriamas. Ir štai, Ridley‘is Scottas visai neseniai pasistengė, kad jo filmas pasirodytų anksčiau už „Svetimą 5“.

Jei R. Scottas laikysis savo pradinių planų tęsiniui, filmas pasakos apie Noomi Rapace vaidinamą Šo, kuri su Michaelo Fassbenderio vaidinamo Davido galva keliaus į kosmosą, kuriame ieškos pirmojo filmo pabaigoje sutikto inžinieriaus namų planetos.

Kol kas neaišku, kas yra parašęs naujausią scenarijaus variantą, mat pirminis autorius Damonas Lindelofas pasitraukė iš filmo prieš porą metų.

Kol kas tiksli „Prometėjaus 2“ premjera nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles