„Lionsgate“ į kino ekranus perkels dar vieną žaidimą „Niekieno žemės“

„Lionsgate“ į kino ekranus perkels dar vieną žaidimą „Niekieno žemės“

Kino studija „Lionsgate“ nusprendė imtis dar vieno kompiuterinio žaidimo perkėlimo į didžiuosius kino ekranus. Šįkart studija imsis ne kokio nors rimto ir gilią siužetinę liniją turinčio kūrinio, o labai lengvo, smagaus ir nerimto žaidimo „Niekieno žemės“ (angl. „Borderlands“) adaptacijos.

Tiems, kurie nėra susipažinę su šiuo kompiuteriniu žaidimu, galima šiek tiek papasakot apie jį. Žaidimo veiksmas vyksta Pandoros planetoje, kurioje yra užslėpta stipri ateivių saugykla, o joje saugoma nesuvaldoma galia, skirta tam, kuris ją atras. Istorija vėliau pakrypsta į pasakojimą apie sukilimą, kuriame prisijungi prie atsiskyrėlių grupuotės, norinčios nuversti Gražuolį Džeką (Handsome Jack) ir blogąją Hyperiono korporaciją. Viskas rodoma postapokaliptiniu stiliumi, lyg ateities vesternas, vertas kiekvienos prie jo praleistos valandos.

Akivaizdu, jog studija „Lionsgate“ tikisi, kad visas tas smagumas bus labai gerai perkeltas ir į kiną. Portalas „Variety“ praneša, kad studija ką tik įsigijo teises žaidimo adaptacijai. Viskas kaip ir tvarkoje, tik vienas dalykas kelia nerimą. Filmo prodiuseriais paskirti Avis Aradas ir jo sūnus Aris Aradas. Tiem, kuriems šios pavardės daug nesako, galima suteikti paaiškinimą. Būtent Aviui Aradui galima padėkoti už originaliosios „Žmogaus voro“ (angl. „Spider-man“) franšizės nuvarymą į kapus. Bet, gal su „Niekieno žemėmis“ vis bus kitaip.

Smagu tai, jog „Lionsgate“ atstovai neketina atsiriboti nuo to, kas šį žaidimą padarė tokiu populiariu. „Žaidimas „Niekieno žemės“ tikrai nesikuklina su smurtu. Filmą kursime su tokiu pačiu požiūriu, kai akivaizdžiai daužomi snukiai, ir neatsisakysime viso stiliaus, kuris žaidimą pavertė mega franšize“, – teigė Robas Friedmanas ir Patrickas Wachsbergeris.

Akivaizdu, kad toks pasirinkimas atėjo po šių metų tobulo R reitingo blokbasterio „Pašėlęs Maksas: įsiūčio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“). Neabejojama, kad šis žaidimo perkėlimas irgi turės išlaikyti tokį reitingą. Ir, žinoma, baigiantis „Bado žaidynėms“ (angl. „The Hunger Games“), studijai reikia naujos franšizės, o iš „Niekieno žemių“ galima kurti ne vieną filmą.
Kada pasirodys „Niekieno žemės“, nežinia, nes dabar tik prasidės paruošiamieji darbai. Tikėtina, kad filmas galėtų atkeliauti per artimiausius du metus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles