„Pakalikai“ – pirmasis šių metų animacinis milijardierius

Finansiškai pats stipriausias šių metų animacinis filmas „Pakalikai“ (angl. „Minions“) galiausiai peržengė vieną svarbiausių ribų bet kuriam filmui. Pagaliau, nuo pasirodymo, mieli geltoni vaikštantys tiktakai, kurie patinka visiems pasaulio vaikams ir nemažai daliai suaugusiųjų, perkopė milijardo pajamų barjerą. Tapęs ketvirtuoju šių metų milijardieriumi, filmas įsirašė ir kaip trečiasis šių metų studijos „Universal“ filmas, uždirbęs milijardą.

Tai nėra vienintelis šio filmo pasiekimas. Su šiuo savaitgaliu „Pakalikai“ tapo ir trečiu daugiausiai kino istorijoje uždirbusiu animaciniu filmu. Kol kas jį lenkia „Žaislų istorija 3“ (angl. „Toy Story 3“), uždirbusi 1,063 milijardus dolerių. Na, o pirmoje vietoje stovi „Ledo šalis“ (angl. „Frozen“), kuri savo sąskaitoje turi 1,274 mlrd. dolerių.

Iki šiol „Pakalikai“ Šiaurės Amerikoje yra uždirbę 321,8 milijonus, o likusiose teritorijose – 682 milijonus dolerių. Tiesa, reiktų atkreipti dėmesį, kad Šiaurės Amerikoje „Pakalikus“ aplenkė realiausias šių metų pretendentas į Oskarą, „Pixar“ filmukas „Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“), kuris jau dabar yra uždirbęs 343 milijonus. Na, o grįžtant prie pakalikų, daugiausiai filmukui skyrė Jungtinė Karalystė (69,4 milijonus), Rusija (27,7 milijonus) ir Australija (23 milijonus).

Kaip jau ir minėta, pakalikai prisideda prie „Universal“ milijardierių būrio, kurio pirmoje vietoje stovi „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) su 1,624 mlrd. dolerių ir „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Furious 7“), uždirbę 1,511 mlrd. dolerių.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. fane / 2015 rugpjūčio 31

    sekasi siemet „Universal“ (y)