Anne Hathaway suvaidins mokslinės fantastikos postapokaliptinėje komedijoje

Anne Hathaway suvaidins mokslinės fantastikos postapokaliptinėje komedijoje

Šiuo metu ant didelės populiarumo bangos esanti aktorė ir Oskaro laureatė Anne Hathaway sau rado dar vieną projektą. Ji atliks vaidmenį mokslinės fantastikos komedijoje „Lietus“ (angl. „The Shower“), o kartu ir prodiusuos šį filmą su savo vyru Adamu Shulmanu, praneša „The Hollywood Reporter“.

Filmo stilius apibūdinamas kaip Setho Rogeno filmo „Dabar jau tikrai šikna“ (angl. „This is the End“) ir komedijos „Sunokusios pamergės“ (angl. „Bridesmaids“) junginys. Scenarijų filmui parašė Jacas Schaefferis, o jo scenarijus papuolė į pernai metų „Juodąjį sąrašą“. Priešingai galimai susidarančiam įspūdžiui, tai nėra blogai. Į „Juodąjį sąrašą“ patenka geriausi ankstesnių metų scenarijai, kurių dar niekas neapsiėmė kurti. Taigi, scenarijus jau vertinamas labai gerai, o ir jo įgyvendinimas prasidėjo.

A. Hathaway labai džiaugėsi naujuoju savo darbu. „Jacas parašė nerealią mokslinės fantastikos komediją, kuri pasakos apie juokingas ir labai įvairialypes moteriškas veikėjas. Jaučiuosi labai laiminga, kad galiu būti šios komandos dalimi, kuri į didžiuosius ekranus pristatys visiškai šviežias idėjas“, – teigė aktorė.

Filmas prasidės su saulėtu kūdikio pasitikimu (angl. baby shower), tačiau netrukus šventės svečiai pamato, kaip dangus akimirksniu apsitraukia juodais debesimis ir prasideda meteoritų lietus. Tiesa, tie meteoritai nedaro tradicinės žalos, o vyrus paverčia kraujo ištroškusiais ateiviais, taigi moterys turi kovoti su baisiais padarais ne tik dėl to, kad pačios išliktų, bet kad ir išgelbėtų pasaulį.

Filmo scenaristas taip pat liko patenkintas pagrindinės aktorės pasirinkimu. „Anne yra tobula aktorė, kuri galės vadovauti istorijai apie moterišką draugystę. Ir kartu gerai išspardyti užpakalius“, – sakė J. Schaefferis.

Artimiausiu metu A. Hathaway galėsime išvysti šiltoje gyvenimiškoje komedijoje „Naujokas“ (angl. „Intern“), kurioje ji vaidmenis atliks ir su legendiniu kino aktoriumi Robertu de Niro.
Kada pasirodys „Lietus“ dar neaišku, bet tai gali įvykti jau kitais metais, priklausomai nuo to, kaip greitai darbų imsis visa kūrybinė komanda.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles