Garsusis miuziklas „Hamiltonas“ liepą atkeliauja į „Disney +“ platformą

Garsusis miuziklas „Hamiltonas“ liepą atkeliauja į „Disney +“ platformą

Netikėta staigmena miuziklų gerbėjams. Po dviejų mėnesių „Disney +“ platformoje pasirodys 11 Tony apdovanojimų laimėjęs garsusis Brodvėjaus miuziklas „Hamiltonas“ (angl. „Hamilton“). Originaliai projektas turėjo pasirodyti net 2021-ų metų rudenį kino teatruose, todėl „Disney“ sprendimas parodyti šį filmą visais metais anksčiau yra tikrai įdomus.

Reikia paminėti, kad liepos 3 d.  pasirodysiantis „Hamiltonas“ nėra paprastas vaidybinis filmas. Tai yra 2016-ais metais nufilmuotas Brodvėjaus miuziklas, kuomet jame dar vaidino pirmieji ir originalūs aktoriai. Prieš kelis mėnesius už šį 2 val. 40 min. trukmės filmą „Disney“ studija sumokėjo net 75 milijonus JAV dolerių, taip įveikdama kitus konkurentus.

„Disney“ planavo išleisti šį projektą į kino teatrus tik 2021-ų metų rudenį, tačiau susiklosčius dabartinei situacijai „Hamiltono“ miuziklas keliauja tiesiai į „Disney +“ platformą nuo šios liepos. Priežastys akivaizdžios – šiuo metu Brodvėjus yra uždarytas ir gyvai pamatyti „Hamiltoną“ galimybės nėra. Be to, miuziklas buvo filmuotas tam, kad žiūrovai galėtų jį patirti iš arti, tačiau išlaikant teatro magiją. Nauja prieiga dabar leis kiekvienam mėgautis šiuo ypatingu reginiu nuo liepos 3 d. „Disney +“ platformoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles