Charlise Theron nevaidins „Pašėlusio Makso“ veikėjos Furiozos priešistorės filme

Charlise Theron nevaidins „Pašėlusio Makso“ veikėjos Furiozos priešistorės filme

Prieš penkerius metus kino teatrus sudrebino vis dar vienu geriausių šio amžiaus veiksmo filmų tituluojamas „Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“). Ir nors paprastai tokie sėkmingi projektai iškart sulaukia tęsinių, šioje filmų serijoje jų dar nenusimato. Iškart po filmo išleidimo režisierius George’as Milleris praleido kelerius metus kovodamas su „Warner Bros“ studija dėl finansinės apgaulės ir tik kai šios teisminės bylos buvo laimėtos, pradėjo atviriau kalbėti apie serijos ateitį.

Jau ne paslaptis, kad septyniasdešimt penkerių metų amžiaus režisierius vis dar turi parako dviems „Pašėlusio Makso“ filmams. Vienas iš jų yra „Įtūžio kelio“ priešistorė, kuri susitelks ties tos dalies veikėja Imperatore Furioza. Jos vaidmenį atliko Charlise Theron ir buvo tikėtina, kad ji sugrįš į priešistorėfilmą. Deja, G. Milleris neseniai paskelbė, kad šis šalutinis projektas bus kuriamas be jos.

Režisierius tikėjosi naudoti kompiuterinius efektus, kad atjaunintų aktorę. Nors paskutiniu metu tokie brangūs projektai kaip „Airis“ (angl. „The Irishman“) bei „Kapitonė Marvel“ (angl. „Captain Marvel“) pasiekė gerus rezultatus, G. Milleris teigia, kad technologijai dar yra kur tobulėti ir ieškos kitos, jaunesnės aktorės Furiozos vaidmeniui.

Nėra pamirštas ir Tomas Hardy, kuris atliko pagrindinio veikėjo Makso vaidmenį. Aktorius sugrįš į penktą serijos filmą, kurio scenarijus yra rašomas šiuo metu. Tačiau prieš sugrįžtant į jo postapokaliptinį pasaulį, G. Milleris šiuo metu ruošiasi filmuoti fantastinę dramą „Three Thousand Years of Longing“  (liet. „Trys tūkstančiai metų ilgesio“) su Idris Elba bei Tilda Swinton.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles