„Disney +“ dar kartą ekranizuos „Persį Džeksoną“

„Disney +“ dar kartą ekranizuos „Persį Džeksoną“

„Disney“ studija bandys dar kartą ekranizuoti Persio Džeksono (angl. „Percy Jackson“) penkių knygų seriją. Tik šįkart planuojama šią istoriją paversti ne filmais, o serialu, kuris papildys „Disney +“ katalogą. Serijos autorius Rickas Riordanas neseniai pasidžiaugė šiomis naujienomis „Twitter“ socialiniame tinkle.

„Persio Džeksono“ knygos jau buvo verčiamos filmais, kai „Fox“ studija norėjo turėti savo, tuomet dominuojančią, Hario Poterio filmų seriją, tačiau rezultatai buvo itin prasti. Filmai buvo pastatyti tik pagal dvi iš penkių knygų ir tie patys sulaukė labai žemų kritikų įvertinimų bei dar žemesnių serijos fanų bei žiūrovų atsiliepimų. Galų gale, „Persio Džeksono“ filmai buvo nutraukti, o R. Riordanas neslėpė pagiežos jų prodiuseriams, kurie buvo atsakingi už daugybę nepavykusių kūrybinių sprendimų.

Tačiau galima neabejoti vis dar išlikusiu Persio Džeksono knygų populiarumu, jei „Disney“ studija nusprendė joms duoti antrą galimybę ir susukti galbūt penkių sezonų serialą. Pirmasis sezonas apims pirmąją knygą „Žaibo vagis“ (angl. „The Lighting Thief“). Ir kad nepasikartotų situacija su filmais, R. Riordanas teigia, kad šįkart jis daugiau prisidės prie serialo kūrimo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles