„Teisingumo lyga“ netapo finansine sėkme

„Teisingumo lyga“ netapo finansine sėkme

Patys stipriausi kompanijos DC superherojai pirmą kartą susivienijo didžiajame ekrane, kad išgelbėtų pasaulį nuo pražūties – tačiau, panašu, jie negali išgelbėti savo filmo nuo finansinės nesėkmės. Per debiutinį savaitgalį „Teisingumo lyga“(angl. „Justice League“) surinko 93,8 milijonus dolerių JAV ir Kanadoje, ir buvo žiūrimiausias filmas, tačiau kūrėjai tikėjosi daug didesnių skaičių.

Jau penktasis filmas DC Visatoje yra pirmasis, nesurinkęs bent 100 milijonų per debiutinį savaitgalį Amerikoje – „Nuostabioji Moteris“(angl. „Wonder Woman“)(103,3 mln.), „Savižudžių būrys“(angl. „Suicide Squad“)(133,7 mln.), „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“(angl. „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“)(166 mln.), ir „Plieninis žmogus“(angl. „Man of Steel“)(116 mln.) visi šią ribą pasiekė. O ką jau kalbėti apie didžiausius konkurentus „Keršytojus“(angl. „The Avengers“), kurie gali pasigirti 207,4 milijonais.

Sakysite, beveik 94 milijonai nėra maža suma. Ir tai tiesa, bet „Teisingumo lyga“ kompanijai DC kainavo beveik 300 milijonų dolerių, todėl suprantama, kad tokie skaičiai kūrėjų netenkina. Iš kitos pusės, tai buvo tik debiutinis savaitgalis, ir tik Amerikoje, tad filmas savo vertę tikriausiai išpirks, tačiau neaišku, kiek bus pelno.

„Teisingumo lygoje“ vaidina Ben Affleck, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher ir Henry Cavill.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles