Tikrojo Rokio biografija išvys dienos šviesą

Tikrojo Rokio biografija išvys dienos šviesą

Žinomo boksininko, legendinio Rocky‘io Marciano, įpėdiniai ruošia biografinę juostą pasakojančią apie savo giminaičio istoriją. Prie biografinio filmo dirba boksininko brolis Peter‘is bei sūnus Rocky‘is Marciano Jaunesnysis, kurie pasirašė sutartį su studija „City of Pease Film“, kuri yra atsakinga už juostos pastatymą bei distribuciją JAV teritorijoje.

Filmą kuruos režisierius Dastin‘as Marcellino, kurio debiutinis filmas su Ray‘umi Liota bei Ashley Judd „Identiškas“ („The Identical“) pasieks Amerikos kino ekranus jau šį penktadienį. Taip pat režisierius parašys filmui scenarijų, kurį vėliau papildys bei pakoreguos boksininko giminaičiai.

Rocky‘is Marciano – vienintelis sunkiasvoris bokso čempionas, kuris per visą savo ilgą karjerą nė karto nepralaimėjo. Daugelis kino žiūrovų jį painioja su kultiniu Sylvester‘io Stallones filmu „Rokis“ (ang. „Rocky“) ir galvoja, kad būtent šis boksininkas ir tapo Rokio Balboa prototipu. Iš tiesų, tai Chuck‘as Wepner‘is tapo įkvėpimu legendiniam, 1976 metais pasirodžiusiam filmui. Jo kova su Muhammadu Ali taip sužavėjo aktorių Sylvester‘į Stallon‘ę, jog tas nedelsdamas parašė scenarijų.

Rocky‘io Marciano biografinės dramos filmavimo darbai prasidės kitų metų vasario mėnesį gimtame boksininko miestelyje Braktone. Kas suvaidins pagrindinį vaidmenį – neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles