Arnoldas Schwarzeneggeris jau filmuoja „Terminatoriaus 6“ scenas

Arnoldas Schwarzeneggeris jau filmuoja „Terminatoriaus 6“ scenas

Arnoldas Schwarzeneggeris patvirtino, jog jau filmuoja šeštosios „Terminatoriaus“  (angl. „The Terminator“) dalies scenas. Aktorius ir politikas žinią paskelbė vaizdo įraše, kuriame atsiprašo, jog būtent dėl filmavimo, negali dalyvauti svarbiame susitikime su Fidžio ministru pirmininku. A. Schwarzeneggeris vėl susivienijo su pirmųjų dviejų filmų kolegomis: aktore Linda Hamilton, kuri vėl vaidins Sarą Connor, bei James‘u Cameronu, kuris naująjį filmą prodiusuos.

Arnoldas Schwarzeneggeris, 2003-2011 buvęs JAV Kalifornijos valstijos gubernatoriumi, nuo 2012-ųjų vėl atgaivino savo aktoriaus karjerą. Deja, paskutinieji jo filmai didelės sėkmės nesusilaukė, labiau pastebėti buvo tik „Nesunaikinami 2“ („The Expendables 2“) bei „Terminatorius: Genisys“.

Patvirtinta, jog A. Schwarzeneggeris vaidins senesnio tipo T-800 terminatorių, kurio išvaizda bus pasendinta. Filmo režisierius Timas Milleris jau anksčiau minėjo, jog A. Schwarzeneggerio amžių filme nori panaudoti kaip itin svarbią detalę. Kaip rašo „Rcreenrant.com“, ne paslaptis, kad šis filmas perduos estafetę naujiems aktoriams. Kitos „Terminatoriaus“ filmų serijos dalys (jei jų sulauksime) jau bus naujos kartos – su naujais veikėjais. Šeštojoje dalyje bus pristatyta nauja veikėja Dani Ramos (aktorė Natalie Reyes), kuri, spėjama, bus pagrindinė tolimesnių filmų herojė. Taip pat pasirodys ir naujos kartos terminatorius, kurį vaidins Gabrielis Luna, žinomas dėl vaidmens seriale „Agentūra S.K.Y.D.A.S“ (angl. „Agents of S.H.I.E.L.D.“).

Taigi, nors A. Schwarzeneggeris ir grįžta, šis filmas, greičiausiai, bus paskutinis, kuriame išvysime jo vaidinamą T-800 tipo terminatorių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles