Rokio sugrįžimas įvyks 2016 metais

Rokio sugrįžimas įvyks 2016 metais

Lygiai prieš metus studija „MGM“ buvo paskelbusi, jog kuria planus, susijusius su žinomos kino sagos apie legendinį Sylvestro Stallones personažą „Rokis“ pratęsimu. Oficialiame spaudos pranešime studijos atstovai teigia, jog juostos filmavimas bus pradėtas jau 2015 metų sausio mėnesį ir filmas vadinsis „Krydas“ (angl. „Creed“).

Tai bus šalutinis projektas, susijęs su Rokiu Balboa, kuris papasakos apie jo pirmųjų dviejų filmų priešininko Apolo Krydo anūką. Pirmuose keturiuose serijos filmuose Apolą buvo suvaidinęs amerikietiško futbolo žvaigždė Carlas Weathersas. Jo vaidinamas personažas trečiame filme susibičiuliavo su pagrindiniu herojumi, o ketvirtame, nelaimingo atsitiktinumo dėka, žuvo ringe, kovodamas su sovietų kovos mašina Ivanu Drago. Dabar, po daugiau nei trisdešimties metų nuo Apolo mirties, jo anūkas žengia į ringą, nors ir kaip priešintųsi jo artimieji, tačiau genai daro savo.

Apolo Krydo anūką Adonį suvadins populiarėjantis jaunosios kartos aktorius Michaelis B. Jordonas, kuris labiausiai atpažįstamas po puikaus pasirodymo 2013 metų dramoje „Fruitvilio stotelė“ (angl. „Fruitvale Station“). Aktorius kitais metais pasirodys „Fantastiško ketverto“ (angl. „Fantastic Four“) perdirbinyje, kuriame suvaidino Džonį Stormą.

Sylvesteris Stallone ir vėl pasirodys kaip legendinis Rokis Balboa. Būtent šis personažas jam ir leido savo laikais išpopuliarėti. Paskutinį kartą Rokio amplua S. Stallone buvo pasirodęs 2006 metais gana sėkmingame, šeštame žinomos kino sagos dalyje.

„Krydo“ režisieriumi tapo „Fruitvilio stotelės“ kūrėjas Ryanas Coogleris, todėl toks jo pasirinkimas pagrindiniam juostos vaidmeniui visiškai nestebina. Jis, taip pat, parašė filmui scenarijų ir su Sylvesteriu Stallone prodiusuos būsimą projektą.

Filmo premjera numatyta 2016 metų pradžioje, todėl tikėtina, jog filmą visi bokso gerbėjai galės išvysti jau 2016 metų sausi ar vasarį, nes būtent šiais mėnesiais studija „MGM“ turi išleisti du neįvardintus savo projektus. Taip pat, juostos premjeros data neatsitiktinė – filmas pasirodys keturiasdešimtojo jubiliejaus proga nuo originalaus filmo pasirodymo kino ekranuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles