Ūsų mėnesį – lapkritį – Johnny Deppas pasaulio gatvėse pasitiko ūsuotojo pono Mortdecai amplua

Lapkričio mėnuo visame pasaulyje jau kelinti metai įgijo „Movember“ – angliškai ūsų ir lapkričio (angl. moustache + November, – red. past.) derinys – pravardę. Šis plačiai prigijęs žodis buvo sumanytas Australijoje prieš 15 metų ir dabar yra tapatinamas su lapkritį rengiamomis akcijomis, siekiančiomis skatinti sąmoningumą vyrų sveikatos klausimais. Prie ūsuotojo judėjimo šiemet prisidėjo ir aktorius Johnny Deppas.

Puikiai „Movember“ judėjimui tinkantys naujosios veiksmo komedijos „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ (angl. „Mortdecai“) plakatai jau užpildė viso pasaulio gatves ir kino teatrų stendus. Juose – savuoju herojumi virtęs 51-erių J.Deppas, pasipuošęs ypač prašmatniais ūsais. Nors aktoriui šis veido aksesuaras nėra svetimas, šįsyk stilistai aktoriui suteikė filmui charakteringo aristokratiškumo.

Pagrindinis komedijos „Ūsuotasis ponas Mortdecai“ herojus – kilmingas prekeivis meno dirbiniais, kurio dėmesio alksta moterys. Tiesa, ponas Mortdecai yra talentingas ir labai apsukrus sukčius. Ekscentriškais ir spalvingais vaidmenimis garsėjantis J.Deppas šįsyk liko ištikimas savo braižui. Jo personažas įsitraukia į įspūdingas pavogto paveikslo paieškas. Ūsorių domina ne pats meno dirbinys, tačiau tikimybė, kad jame slypi raktas, padėsiantis pasiekti banko sąskaitą, kurioje slepiamos nacių aukso atsargos.

„Ūsuotasis ponas Mortdecai“ – tai aštuntojo dešimtmečio Kyrilo Bonfiglioi romanų apie aristokratą poną Mortdecai serijos ekranizacija, kurią režisavo Davidas Koeppas. Komedijoje drauge su J.Deppu pasirodo žinomi aktoriai Gwyneth Paltrow, Ewanas McGregoras, Aubrey Plaza ir Olivia Munn. Kritikai sutinka, kad ir kokie puikūs pagalbiniai personažai bebūtų, pagrindinio vaidmens atlikėjui neprilygsta nė vienas – tai nepakartojamas pono Mortdecai šou. J.Deppo herojus kartais yra užmaršus ir net kiek kvailas, tačiau tai filmui suteikia ypatingo šarmo. Kai kurie „Ūsuotąjį poną Mortdecai“ lygina su naują veidą įgavusia legendinės Rožinės panteros istorija.

Naujojoje komedijoje su J.Deppu žiūrovų laukia daug juoko, ilgakojės, grakščios pono Mortdecai moterys ir herojus persekiojantys pikti rusai ir britų MI5 agentai. Juoko nepašykštėsianti premjera Lietuvos žiūrovų laukia kitų metų sausio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles