Gerardo Butlerio karjeroje – ir Lietuvos vizos antspaudas

Gerardo Butlerio karjeroje – ir Lietuvos vizos antspaudas

Gerardas Butleris paprastai vaidina dviejų tipų personažus. Visų moterų geidžiamą meilužį arbą raumeningą ir kietą vyruką: karvedį, valdovą ar superagentą. Dažnai jo personažuose šios savybės persipina, bet pats aktorius nemėgsta nusaldintų veikėjų. Labiausiai jam patinka įsijausti į pasitikinčio savimi solidaus profesionalo vaidmenį. Jo veikėjas, reikalui esant, gali paleisti ne vieną savo viduje tūnantį tornadą.

Būtent toks G. Butleris yra katastrofų ir veiksmo filme „Londono apgultis“ („London has fallen“), kur suvaidino į neįtikėtinai sudėtingą situaciją patekusio JAV prezidento apsaugos vadą. Galingiausiems pasaulio lyderiams susirinkus į Didžiosios Britanijos premjero laidotuves, Londonas tampa teroristų taikiniu. Nuolaužomis virsta ne tik britų parlamentas ir Vestminsterio tiltas. Ugnies labirintu tampa visas miestas. Šiame chaose JAV prezidentą, pagrindinį teroristų taikinį, ir stengiasi apsaugoti ištikimas jo apsaugos bosas.

Turbūt nedaugelis prisimena, kad didysis G. Butlerio karjeros šuolis susijęs ir su Lietuva. Iki tol tenkinęsis tik antraplaniais vaidmenimis, 2001-aisiais jis suvaidino hunų karvedį Atilą. Dviejų dalių istorinis filmas „Hunas Atila“ buvo nufilmuotas Lietuvoje. Būtent po šio pasirodymo aktorius sulaukė pripažinimo ir tapo geidžiamu pagrindinių vaidmenų atlikėju.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles